реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Грузинський велосипедист Нодар Берідзе, який сьогодні приїхав до Черкас із мирною акцією проти війни на Сході, на прохання жителів міста розповів про своє ставлення до роботи колишнього президента Грузії, а нині – голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі.


– Підтримуйте його, беріть від нього максимум! Він гарний виконавець. Хоча у вашій країні дуже багато роботи, не знаю, наскільки він впорається… – сказав Нодар Берідзе.

Також грузинський велосипедист висловив своє припущення, хто ж все-таки винний у складній ситуації в державі.

– Ви самі винні в тому, що твориться у вашій країні. Більше треба любити свою країну, своїх дітей, своїх стареньких, – зазначив Нодар, в той же час відзначивши патріотичний дух українців, що зараз на високому рівні.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #10 незнайка 29.07.2015 09:56
ДАРАГОЙ ЛИСАПЕТНЫЙ БАТАЛЬОН УЧМ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 А-320 29.07.2015 09:27
Михо, ...!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 комедія 29.07.2015 07:51
Шо воно ото таке на велосипеті? Може це нового "геніально-демократично-європейсько-реформаторськог о управленца" нам Міша з Грузії виписав? Бач як забігали: журналіська спільнота гуде, народ повалив за пророчеством узнать коли Міша побудує нам свєтле будущеє, по теліфоні звонять, руками розводять, мов той гвоздик під Смілою прокляті враги підкинули, а ми невинуваті, мов ми уже отреагірували, нараду із сіловіками провели, шукаємо паршивців. С-О-Б-И-Т-І-Є !!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Олежко 29.07.2015 07:41
Дамой шуруй , а то приехали безработные !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Уманский Еврей 29.07.2015 00:53
Брать по максим? Ну да, уже видно как Саакашвили берёт по максим: зарплату американскую получает, одесский порт американцам. Видно и галстуки жуёт американские. Бери галстук Миха и давай домой!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 бульба 28.07.2015 23:28
Як так в раси хазяйнів колесико пробило. Негайно звільнити всих у Смілянському районі. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Сашко 28.07.2015 22:34
Овчаренко хам ще той!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 Що це було? 28.07.2015 21:33
Тю, а хто він такий, чим знаменитий "велосипедист Нодар Берідзе", щоб таке розказувать українцям?
Що за протиріччя на завершення "статті": то що саме він сказав, що ми "недостатньо любимо свою країну", чи що у нас "патріотичний дух на високому рівні"? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Юра 28.07.2015 20:55
Это он покажет как валить со страны ???? Противно даже слушать !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Лена 28.07.2015 20:51
Пускай берет вещи и Сакашвили и на родину там их ждет прокурор !!!! А то умничает !!! Стас ты так и Путена будешь встречать ??? Или с хлебом и солью !!!!