реклама

реклама

Не знайшовши підтримки в міській владі, черкаські підприємці вирушили до облдержадміністрації, щоб там провести засідання виконкому та наштовхнулися на опір. Представники влади з міліціонерами пояснювали, що не можуть впустити в ОДА всіх представників малого бізнесу. Мовляв, це незаплановано і не по регламенту.





Та підприємці стали перелазити через турнікети, щоб таки пробитися в облдержадміністрацію. Вони вимагають зустрічі з заступником губернатора. Адже ні міського голову Сергія Одарича, ні секретаря міськради Олександра Радуцького підприємці в міськраді не знайшли.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #10 dz 31.07.2015 09:52
да, по європейськи, продають хліб, пиріжки. І тут же зачинившись і пісяють і какають.. По європейськи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 бульба 31.07.2015 07:21
Евроопа однако.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Сеня Рудик 30.07.2015 23:32
Загорожу з турнікетом зрізати, здати на металолом, а виручені гроші на благодійність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Сеня Рудик 30.07.2015 20:35
до обласної влади... Це що за орган такий? Нами вже хтось володіє?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 бульба 30.07.2015 18:25
А вихід надпростий - міській раді надати землю під МАФами підприємцям в оренду. І підприємці будуть задоволені і відносини приведуть у відповідність до закону. Час такий в Україні після присідальницько го бардака що люди можуть вижити лише базарами та ларьками. Милості просимо в евроопу обіцяну зрадниками.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #5 Глядач 30.07.2015 15:39
Дика дивізія пішла у наступ! :P Де натхненниця пані Коваленко?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Нестор Іванович 30.07.2015 12:41
Особливо прикольнув досвідчений "підприємець" Матюша, мабуть хотів які-небудь протоколи в ОДА поїсти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 незнайка 30.07.2015 10:47
бэрэжыся милицанерськый писталетик
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #2   30.07.2015 10:38
Чернь взбунтовалась! Справжніх Мамо та Тато узріти желають!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #1 МАФ и Я 30.07.2015 10:31
А хозяин "М..." там случайно через турникеты не лезет? Его бизнесу ниче не угрожает?