Черкаська обласна організація ВО «Батьківщина» провела нараду з можливими кандидатами у депутати до облради.

«Сьогодні відбулася зустріч з людьми, які висловили бажання бути кандидатами у депутати від Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» до Черкаської обласної ради. Нині ми можемо впевнено сказати: у нашій команді вдосталь патріотів, громадських діячів, волонтерів, бійців АТО, господарників. Ми відкриті і запрошуємо авторитетних людей, які прагнуть серйозних змін, до нашої команди», – повідом Анатолій Бондаренко.


За словами очільника черкаських «батьківщинівців» партія підтримає кандидатами у місцеві депутати гідних патріотів, яких не зламав режим Тулуба-Януковича.

Про це інформує прес-служба партії.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Хвостик 10.08.2015 12:56
Всі Лисянські бички в цій партії...ресурс вичерпаний
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Яша 10.08.2015 10:15
І з яких це пір село Шелепухи забите???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Виборчком 10.08.2015 10:02
Більшість сидячих за столом - політичний дискредитований баласт і його місце відповідно - на політичному смітнику.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #9 Сашко 09.08.2015 16:18
Фальшиводипломн ик Бондаренко, хоче стати міським головою Черкас! Це досить сумнівна і слабка кандидатура! Але його ніхто не знає із пересічних виборців! Вічний учасник перегонів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Архип 09.08.2015 15:37
паетеса дуже авторитетна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #7 погана прикмета 09.08.2015 14:14
Був тут такий герой, теж колекціюнував авторитетів .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 валерий 09.08.2015 12:55
Придет время и Толика закроют за его деяния.и начнется с периода смт Лысянка а закончится Черкасами. За что он борится и что он хочет. Губернатором не назначили.за должность главы города жители города не проголосовали.народным депутатом тоже не выбрали.этого человека только интересует должность.если он такой патриот почему не идет воевать? Ганьба......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 ЛВВ 09.08.2015 11:55
Бондаренко запрошує? Та він своєю одіозною особою ще до виборів нейтралізує авторитетних людей. На памяті величезні бігборди, де він у вишиванці з дівчинкою. Ніякого смаку, ніби піарщик у нього з забитого села Шелепухи. А на зустрічах з людьми у нього був погляд, у якому читалася повна відсутність інтересу до людських проблем. Після розмови з ним пропадало навіть бажання дивитися на те фото, де він у вишиванці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Олег 09.08.2015 11:08
більших авторитетів ніж Бондаренко в Черкасах не знайдеш :lol:
Як модно стало загравати з громадськістю. Той хто поведеться на такий піар і піде до них в партію все одно не стане депутатом, а репутацію собі зіпсує на все життя
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #3 Як є 09.08.2015 10:38
Цитую Прогноз:
При всьому-при тому, "Батьківщина" матиме багато голосів. Така політична реальність.

Все з точнісю до навпаки. Сама "Батьківщина" ще щось нашкребла би, ну з Толіком це буде черговий високий прольот.