реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

На сайті Черкаської міської ради в розділі Тендери та аукціони з’явилася інформація про скасування аукціону з закупівлі нових тролейбусів http://www.tenders.ck.ua/index.php



Про це пише v4asno.com

Нагадаємо, що раніше було оголошено, що на закупівлю нових тролейбусів у міському бюджеті було закладено 32 млн грн.

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький заявив, що, якщо жоден із учасників тендеру не оскаржуватиме умов, то тролейбуси закуплять через 2 місяці. Якщо будуть зауваження, то процедура може розтягнутися до 4,5 місяців.

Основними умовами для закупівлі електротранспорту є зручність у використанні людьми із обмеженою рухливістю, літніми людьми, молодими мамами з возиками, кількість посадкових місць. 15 тролейбуси, які знаходяться на території ПАТ “Азот”, можуть також брати участь у тендері, якщо відповідатимуть умовам тендеру, повідомив Олександр Радуцький.

реклама

Коментарі  

 
-1 #4 roll 11.08.2015 11:24
Барабоха працює!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 пенсионер 11.08.2015 10:44
Сволота, все вам и вашим семьям аукнится! Гнев народа это самая страшная кара!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Рабочий 11.08.2015 10:20
Все просто, наш мер и весь горсовет получает на лапу от перевозчиков, которым тролейбусы как кость в горле. А на жителей города всем плевать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 незнайка 11.08.2015 09:58
з тэх зазаборных вжэ й фарба позлазыла ДОСТОРОЖУВАЛАСЯ ПАЧЕСНАЯ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100