Виїзд до мікрорайону «Східний» з метою огляду земельних ділянок, які будуть надані учасникам антитерористичної операції здійснили 10 серпня керівник та фахівці Уманської міськради, повідомляє офіційний сайт установи.


– Зараз одним з питань, які потребують нагального вирішення, є забезпечення учасників АТО земельними ділянками. В мікрорайоні «Східний» для цих потреб планується виділити близько 60 ділянок розміром 0,09 га, – повідомив в.о. міського голови Умані Олександр Цебрій.

Але спочатку необхідно дотриматися певних процедур відповідно до чинного законодавства.


Як зауважила заступник начальника управління архітектури та містобудування міськради Людмила Бондаренко, згідно із чинним генеральним планом в Умані майже немає вільних земельних ділянок, придатних для будівництва житлових та господарських будівель. Тому надання нових земельних ділянок можливе за наявності детального плану території. За словами пані Бондаренко, детальний план мікрорайону «Східний» розміщений на офіційному сайті Уманської міської ради для ознайомлення, внесення пропозицій та зауважень щодо коригування. Громадські слухання щодо цього питання заплановані на 25 серпня. У разі схвальної резолюції слухань рішення про затвердження плану буде винесено на розгляд сесії міської ради.

– Зараз міською владою готується проект рішення про порядок постановки на облік громадян, які бажають отримати земельні ділянки, – зазначила начальник відділу з питань земельних відносин міськради Лідія Тарасюк. – Після затвердження міською радою детального плану мікрорайону «Східний» буде прийнято рішення зарезервувати ці ділянки виключно для учасників АТО, аби таким чином підтримати наших земляків, які воюють на сході України.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #2 Уманский Еврей 14.08.2015 01:59
Спросите у Бени К. У него много земли
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 незнайка 13.08.2015 06:15
Через полтора года услышали и зашевелились
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100