20 серпня до черкаських рятувальників надійшло повідомлення про знайдену ртуть.

По допомогу звернувся черкащанин, який повідомив, що під час проведення земляних робіт на власному подвір’ї він викопав дві закриті скляні ємності з невідомою важною речовиною.

Зовнішнім оглядом чоловік ідентифікував знайдену речовину як ртуть.

На місце виклику прибули хіміки із аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС, які оглянувши ємності, вилучили 5 кг небезпечного металу для питання подальшої її утилізації в ПП «Олестас».

Про це інформує прес-служба ДСНС України в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Л 23.08.2015 10:15
Цитую oles:
Що з нею можна зробити?



Зберегти своє здоров'я та оточуючих і здати відповідним структурам на утилізацію. А потім видихнути спокійно. (Що чоловік і зробив).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 oles 23.08.2015 00:23
Тю. Віддати дяді 5 кг ртуті. А хто скаже , а де в хазяйстві може пригодитися ртуть.Наприклад як грузило в сітку, чи для виготовлення антени. Що з нею можна зробити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100