Гарячі номера телефонів

Цьогоріч Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного не відбудеться. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив голова Чорнобаївської РДА Сергій Джоболда.

Як відомо, свято проходило традиційно у Чорнобаївському районі – на батьківщині відомого богатиря, – і співпадало з Днем Незалежності. Однак цьогоріч у ці святкові дні в Чорнобаї також проходять обласні змагання «Найспортивніше село Черкащини».

Голова Чорнобаївської РДА пообіцяв у коментарі виданню, що свято богатирської сили проведуть вже наступного року. Тим більше, що у 2016 році буде 145 років з дня народження Івана Піддубного.

Перенесення свята на наступний рік пов’язано як з економічними, так і з організаційними перепонами. Про це в коментарі «Прочерку» повідомив ініціатор проведення свята, господарник Петро Душейко.

Своєрідною компенсацією для любителів свята богатирської сили стануть осінні змагання з боротьби, про що пообіцяв Петро Душейко як почесний голова обласної федерації з греко-римської боротьби.

Як зазначив Петро Душейко, у місцевої влади нині є плани проводити це свято протягом двох днів і в Чорнобаї, однак він категорично проти.

– Свято треба проводити у Красенівці, на Батьківщині силача і один день. Бо як показала практика, на наступний день вже мало хто приїздить, – зазначив Петро Григорович. – Тож чекатимемо наступного року. Можливо, й напруга в державі до того часу спаде. А як влада тоді знову не зорганізується для проведення такого свята сили, то ми проведемо його власними зусиллями.

реклама

Коментарі  

 
0 #4 Петро Гиря 23.08.2015 10:30
"Гідна" відповідь ваті на фільм "Поддубный" з Порєчєнковим. Якщо не помиляюся - це вперше за 25 років. Всьо глубжеє і глубжеє...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3   22.08.2015 18:02
Своєрідною компенсацією свята, для любителів, стануть вибори. З гречкою в країні цьогоріч напряжонка, на два свята не вистачить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 СЕЛЯНИН 22.08.2015 15:53
как мы умеем-узнали на выборах-2012
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 борець Карапунька 22.08.2015 15:01
дуже шкода, що влада на Чорнобаївщині така нікудишня і не змогла організувати свято. Тож чекатимемо наступного року! А ти Джоболда тренуйся, щоб виступити на килимі! Подивимося, чого вартий!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100