реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Колишній регіонал, автор «диктаторських законів» і екс-мер Черкас Володимир Олійник дав велике інтерв’ю російському виданню «Медуза», в якому він, зокрема, критикує дії нинішньої української влади та трішки ностальгує.

«От я до грудня 2013 року завжди приїздив до себе на батьківщину в Золотоніський район і сам ходив на базар. У листопаді, правда, люди вже дивилися на мене вовком та спершу мовчали, а потім стали казати образливі речі. А я хочу знову ходити на базар, хочу без охорони виходити до людей. Для мене буде найбільше щастя, коли я вийду на Золотоніський ринок, куплю сала, і всі скажуть мені дякую. Хочу отримати просте людське дякую», – сказав Володимир Олійник.

Олійник також пригадав, як був в Криму і розмовляв там українською мовою.

Нагадаємо, нині Олійник у Росії створив «Комітет порятунку України» і хоче з його допомогою стати Президентом України.

реклама

Коментарі  

 
0 #34 ЧЕРКАСИ 28.08.2015 12:37
Цитую потап:
приходи на рынок за салом - мы все тебе скажем огромное дякую, все по очереди!

Саме так!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #33 Солнцеслав 27.08.2015 09:33
Цитую Любовь:
Черкассчане никогда не позволят В. Олейнику баллотироваться в меры города! Это подлый человек, кото.рый оплевал Тимошенко, перебежав в партию регионов и голосовал за преступные законы

Уважаемая Любовь,я не удивлюсь,что после истечения определённого времени всё это говно в изгнании, прибудет в Украину.Почему я так считаю?А Вы посмотрие кто сейчас рвётся в депутаты местных советов от партии порошенко-это вся недобитая рыгоанальная сволочь.Так что реванш этих шакалов не загорами.Вот поэтому крепко думайте, кого выбирать будете,- головой, то есть включайте мозги господа Украинцы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #32 Макар 27.08.2015 09:23
Цитую Цензор:
Йому поганяло треба таке дати: "Черкаське сало" :lol:

Ну зачем же так плохо о черкасском сале.вовик-это обыкновенный терпило,как и вся рыгоанальная братва.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #31 Влад 27.08.2015 09:20
Цитую Василь:
А в Чигирині керувати президентською партією поставили сепаратиста http://dzvin.org/chyhyrynska-narodna-rada-vymahaje-lyustratsiji-prezydentskoji-partiji-dokument/

А чему тут удивляться.Партия шоколада-это все бывшие регионалы,ну за мааааленьким исключением.Хотя это маленькое исключение погоды не делает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #30 бульба 27.08.2015 06:52
Володя вишли грошей а ми тобі сало маршруткою передамо. Тобі ж нема коли за московськими шоу й засом приїхати. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #29 свій 26.08.2015 23:22
Цитую Гауптман Іванофф:
Гутен таг, рашистський поліцай, *ер Вольдемар! Ти єсть плохо арбайтен на огороден Яника у Ростоффі, поетому будєшь кушать сал... зал..., коротчє дас іст ніхт сало, а только вонючій шкурка - гостінєц партайгеноссе Путлєра.

Не тих ти синку обрав. Це не наші. Заплювали тобі мозок запроданці і служиш ти тепер фашистам сам того не усвідомлюючи.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #28 свій 26.08.2015 23:19
Цитую стабилизец:
Цитую гарри поттер:
найбольшее счастье, что ты заслужил - лет 12 строгача с конфискацией и баланда на завтрак, обед и ужин

да ладно, заслужил не больше и не меньше, чем спокойно спящие и сладко едящие кучмымедведчуки вилкулы. а прокуроры у нас и сейчас все сынули - судейские, милицейские, не коррупция ни разу. ;-)

Тиба як присідальники мінусують. Залізли на крові до влади й тримаються зубами за неї дарма що країну проприсідали та народ знищують, аби при владі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #27 О.ЧУПРИНА 26.08.2015 21:40
Цитую бульба:
Цитую Нестор Іванович:
В українських тюрмах сала не дають, так що дурний думкою багатіє.

Тобто присідаэмо під засланців обамських поки вони таки не знищать українців? ЧИ може Ви й досі вірите в народний майдан та рух до европи??

Хороший матеріал для СБУ.Невже тяжко найти цього сепаратиста-путінця?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #26 бульба 26.08.2015 20:46
Цитую Нестор Іванович:
В українських тюрмах сала не дають, так що дурний думкою багатіє.

Тобто присідаэмо під засланців обамських поки вони таки не знищать українців? ЧИ може Ви й досі вірите в народний майдан та рух до европи??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #25 Василь 26.08.2015 19:46
А в Чигирині керувати президентською партією поставили сепаратиста http://dzvin.org/chyhyrynska-narodna-rada-vymahaje-lyustratsiji-prezydentskoji-partiji-dokument/