На сьогоднішній сесії Черкаської облради Любов Майборода виступила проти затвердження порядку денного. Свою позицію вона обґрунтувала тим, що «загальнодержавні питання поставлені на кінець». Такими вона вважає питання про присвоєння Бандері і Шухевичу звання Героя, про допомогу нирочникам тощо.

Крім того, Любов Майборода обурилася тим, що голова ОДА Юрій Ткаченко вже рік на посаді, а досі не прозвітував.

«Є корумповані країни, де все по понятіям, і є цивілізовані країни, де дотримуються прав і норм!» – зверталася до депутатів Майборода.

Голова облради Валентина Коваленко зауважила, що звіт Ткаченка був надрукований у обласній газеті.

«Оскільки сесія переповнена надзвичайно важливими питаннями, то усний звіт ми перенесли на сесію на вересень. І так багато звітуємо…» – зазначила Валентина Михайлівна.

Пропозиція Майбороди переставити, на її думку, важливі питання на початок, не знайшла підтримки.

реклама

Коментарі  

 
+3 #8 Анатолій 28.08.2015 15:41
Цитую БПП:
Чи здатна область під керівництвом Ткаченка підтримати Президента? І міською, і обласною радою керують куми Олійника.


Повна ЖОПА!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Мурка 28.08.2015 15:37
ШО такое? Перед ким звітувати? Депутатами? :P ПІШЛИ ВОН! :sigh: :sigh: МИ ПЕРЕД ГРОМАДОЮ ЗВІТУЄМОСЬ!! ВСІ НА БАРИКАДИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Реаліст 28.08.2015 14:26
Тулуб разом з Черняком теж не хотів звітуватись перед депутатами. Чим ця солодка парочка Юра-Валя краще?? як на мене, в десять разів гірше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 БПП 28.08.2015 14:22
Чи здатна область під керівництвом Ткаченка підтримати Президента? І міською, і обласною радою керують куми Олійника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 UA 28.08.2015 12:40
Ткаченко просто ше текст курченовський не вивчив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 незнайка 28.08.2015 11:43
и аблыччя на патрэти ТЭ САМЭ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 козак мамай 28.08.2015 11:38
Условия пари одобрили не все,
И руки разбивали неохотно.
Условье таково, - чтоб ехать по шоссе,
И только по шоссе, бесповоротно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 Нотатки 28.08.2015 11:28
Закінчилося літо. На усіх рівнях відновлюється політична лихоманка з вираженими ознаками неадекватності та розумової прострації. Нічого нового, всі звикли...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100