реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Василь Фурман, голова Черкаської територіальної організації «Блок Петра Порошенка «Солідарність» провідав наших земляків, які 31 серпня, постраждали під стінами Верховної Ради України, захищаючи мир та незалежність нашої держави, а внаслідок опинилися в хірургічному відділенні Центрального госпіталю ЗСУ.


Про це політик пише в соцмережі «Фейсбук».

«Їх 15… 15 черкащан, які свого часу одягли форми нацгвардійців і добровільно пішли служити у лави ЗСУ. Ці хлопці, котрим трохи більше 20 років, усвідомлено стали на наш із вами захист. І навіть попри ті поранення, які вони отримали внаслідок провокацій під ВР, залишаються повними віри і рішучості», – зазначає Василь Фурман.


«Серед них і 23-річний Максим Бизган, лейтенант міліції зі Сміли. Хлопчина працює дільничним інспектором міліції Смілянського міськвідділу УМВС України. Невже він заслужив опинитися на лікарняному ліжку за відвагу і сміливість стати на захист нового майбутнього України, нової Конституції, зміни системи?!! Ми живемо у дуже складний час. Час, коли, на жаль, у незалежності України – дуже багато ворогів. І ці вороги не гребують нічим, навіть життям молодих хлопців, патріотів, добровольців, чиїхось синів і майбутніх батьків. А найгірше те, що ворог цей сьогодні, на жаль, - як зовнішній, так і внутрішній. Тому держава, як ніколи, повинна докласти всіх зусиль для допомоги цим бійцям. Я особисто зроблю все для того, щоб вони знову стали в стрій. Слава Україні!», - сказав Василь Фурман.

реклама

Коментарі  

 
+5 #21 Чигиринець 2 03.09.2015 05:23
Цитую Макар:
Цитую Чигиринець:
Красиві слова про воїнів,про боротьбу з ворогом.А як же справи? В Чигирині Фурман поставив керувати районню організацією натурального сепаратиста.На його сторінці в соцмережі були сепаратистські заклики, антидержавні заяви.І цей українофоб у Фурмана найкращий? Разом із двома регіоналами-керівниками штабу? Ось вам і факти. Говорить можна красиво.Ти роби правильно!Чигир инська Парторганізація Солідарність перетворилася на якесь сепаратистське кубло.

Не ждите помощи извне,мобилизуй те все здоровые силы против ползучей контрреволюции в лице партии регионов им. порошенко!

Таке ввраження, що їм все рівно. Лише б гроші справно платили. Чи то сепаратисти, чи то Путін. Ось таких маємо керівників і партійців!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #20 Макар 02.09.2015 21:22
Цитую Чигиринець:
Красиві слова про воїнів,про боротьбу з ворогом.А як же справи? В Чигирині Фурман поставив керувати районню організацією натурального сепаратиста.На його сторінці в соцмережі були сепаратистські заклики, антидержавні заяви.І цей українофоб у Фурмана найкращий? Разом із двома регіоналами-керівниками штабу? Ось вам і факти. Говорить можна красиво.Ти роби правильно!Чигир инська Парторганізація Солідарність перетворилася на якесь сепаратистське кубло.

Не ждите помощи извне,мобилизуй те все здоровые силы против ползучей контрреволюции в лице партии регионов им. порошенко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #19 Чигиринець 02.09.2015 21:18
Фурман,Чигиринщ ина "ждёт" тебя в гости.Мы бы очень хотели познакомиться, как можно ближе с вашей "командой" из Чигирина.Только сразу предупреждаем,ч то версия о том.что вся эта рыгоанальная братия.которая представлена уже в новой оболочке-это бывшие бойцы невидимого фронта,которые внутри банды регионов, вели подрывную деятельность,чт обы ускорить победу порошенко-не проканает.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Матвей 02.09.2015 21:08
Цитую Муська:
Цитую Женя:
Пускай этот " герой " Порошенка пускай сделает Мир который обещал Порошок !!!

А ты наверное из тимошенковцев, которые на трибунах грозятся убить Путина а сидят как крысы в тылу и только языками трепают. Где ты было когда был Иловайск и российские войска вошли в Украину? Как дочка и зять Тимошенко в мировом круизном турне? Или как Ботнар, что в тоже время пусился в Черкассах на звезду на кругу у самолета. Все герои языком телипать, езжай в Пески, хотя сейчас там Благодаря Порошенко уже не гибнут люди как тогда

А ты наверное был в Илловайске?"Спасибо" тебе херой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #17 СБУшнік 02.09.2015 19:39
Цитую Чигиринець:
Красиві слова про воїнів,про боротьбу з ворогом.А як же справи? В Чигирині Фурман поставив керувати районню організацією натурального сепаратиста.На його сторінці в соцмережі були сепаратистські заклики, антидержавні заяви.І цей українофоб у Фурмана найкращий? Разом із двома регіоналами-керівниками штабу? Ось вам і факти. Говорить можна красиво.Ти роби правильно!Чигир инська Парторганізація Солідарність перетворилася на якесь сепаратистське кубло.

Таке враження що ми живемо в якомусь дурдомі.А наші керівники головні дурики. Вони що всі сказилися? Як можна виправдовивати людину не зная її і не вивчивши питання.Навіть якщо ти взяв бабло. На кону карєра і майбутнє. Навіщо так ризикувати? Чи вони точно всі дурики?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 Чигиринець 02.09.2015 15:42
Красиві слова про воїнів,про боротьбу з ворогом.А як же справи? В Чигирині Фурман поставив керувати районню організацією натурального сепаратиста.На його сторінці в соцмережі були сепаратистські заклики, антидержавні заяви.І цей українофоб у Фурмана найкращий? Разом із двома регіоналами-керівниками штабу? Ось вам і факти. Говорить можна красиво.Ти роби правильно!Чигир инська Парторганізація Солідарність перетворилася на якесь сепаратистське кубло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #15 * 02.09.2015 15:32
Портрібно зробити все, щоб таких смертей і поранень небуло зовсім. Для цього в першу чергу слід покарати Авакова, адже це його підлеглий кинув ту злощасну гранату, не здивуюся коли вказівку щоб це зробити він отримав у високих владних кабінетах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 Олександр 02.09.2015 15:19
Фурман! Віддай кошти вкладникам .........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #13 Черкасець 02.09.2015 15:16
"Невже він заслужив опинитися на лікарняному ліжку за відвагу і сміливість стати на захист нового майбутнього України, нової Конституції, зміни системи?!!"

Он воно як?! Нє, не поставили строковиків наказом охороняти сумнівні зміни до Конституції. А виявляється сам проявив сміливість і відвагу, і поїхав в Київ захищати молоду демократію. Блювати хочеться від цих демагогів, які підлизують зараз охоронців режиму, так, як не ставляться до справжніх героїв АТО. Я розумію, що хлопці виконували наказ, стали випадковими жертвами теракту, але нащо ліпити героїв?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Війт Черкас 02.09.2015 13:30
Цитую Женя:
Пацаны не охраняйте эту кр,.вавую власть !!!

Цю владу треба охороняти. На відміну від яника цих можна переобрати. Це янукович ніколи не віддав би владу добровільно. А цих, як до речі і Ющенка, можна буде просто переобрати. Головне голосувати головами, а не шлунками і задницями.
Але тиснути на нинішню владу треба обов’язково. І обов’язково не киданням гранат. Все таки тенденції до махлювання і узурпації у них спостерігаються .