«Феєрично-цинічним дебілом» назвав на своїй сторінці у «Фейсбуці» народний депутат від Черкас Олег Петренко начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка.

Так нардеп прокоментував інтерв’ю пана Муженка виданню «Факти», в якому той висловив думку, що с. Широкине, за яке полк «Азов» тривалий час вів бої, «не має жодної стратегічної цінності». Нагадаємо, до обрання народним депутатом Олег Петренко був бійцем «Азова».


«Феєрично-цинічний дебіл! – пише нардеп. – По Іловайську в нього всі пі....си, а він Д’артаньян. Дебальцево – суперспланована операція. А от звільнення Широкіно піар-акція...»

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Zaja 03.09.2015 00:26
Теж мені новина, Муженко ....... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Джон Глэбб 02.09.2015 19:38
"Они думают, у них все плохо, потому что у власти Рван Контекс. Эх, бедняги вы, бедняги. Совсем наоборот - это Рван Контекс у власти, потому что у вас все плохо. А плохо потому, что так было вчера и позавчера, а после понедельника и вторника всегда бывает среда той же недели. Ну ликвидируете вы своего уркагана (вместе с остатками сытой жизни, ибо революции стоят дорого), и что? Не нравится слово «Контекс», так будет у вас какой-нибудь другой Дран Латекс. Какая разница? Вы-то будете те же самые..."
Виктор Пелевин - "S.N.U.F.F."
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 БПП 02.09.2015 18:24
Цитую Війт Черкас:
Цитую oleg:
ну чому ці "фейсбучні полководці" дозволяють собі таке. Як людина, яка навіть найменшим підрозділом не керувала може давати поради чи робити фахові висновки в тій сфері в якій він нічого не тямить.

Хочу дещо уточнити свій попередній коментар. Петренко деякий час був на фронті. І правда солдата від правди генерала завжди відрізнялася і буде відрізнятися.
Щодо Муженка, мав на увазі його публічну, саме публічну оцінку. Не факт, що слова, сказані ним відповідають тому, що він насправді думає. А от як публічне висловлювання, переконаний що таких слів начальник генштабу не повинен був говорити. Це не правильно по відношенню до народу і рядових бійців.

Бл..ь! На якому фронті? Бізнес віджимав на морі! Він хоть раз вистрілив з пістоля з яким по Черасам розгулював? Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Війт Черкас 02.09.2015 13:41
Цитую oleg:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Реаліст 02.09.2015 13:35
Петренко абсолютно правий, а фраза Муженка свідчить про те, що він готовий здати Широкіне сепарам. Якщо начальник Генштабу ЗС України заявляє, що якесь українське місто Україні не портрібне - Головнокомандув ач має звільняти його того ж дня!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Женя 02.09.2015 13:29
Олег мо,.зги все про,.ил с Порошком !!!! Где твои лелеки ??? Ты КО,.ЧЕНЫЙ !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Війт Черкас 02.09.2015 13:03
Цитую порада:
хай сам іде і керує солдатами, а не сидить під куполом і протирає штанці

Військової освіти і підготовки не маю, тому ціна моєї оцінки ситуації дуже не висока. Та все ж, висловлю свою думку.
1.Не вважаю що у Петренка є достатній досвід і знання для управління військами навіть на мінімальному тактичному рівні. Звісно і повною інформацією про стан справ на кожному кілометрі лінії фронту він не володів.(Вашу іронію зрозумів :roll: )
2. Навіть розіклавши, як Чапаєв, на столі картоплини і рухаючи їх туди-сюди, доходжу висновку, що публічна оцінка тих подій Муженком, дійсно дещо феєрична.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 oleg 02.09.2015 12:29
ну чому ці "фейсбучні полководці" дозволяють собі таке. Як людина, яка навіть найменшим підрозділом не керувала може давати поради чи робити фахові висновки в тій сфері в якій він нічого не тямить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #1 порада 02.09.2015 12:20
хай сам іде і керує солдатами, а не сидить під куполом і протирає штанці