В Уманському районі чоловік з підсобних приміщень викрадав велосипеди. На його рахунку вісім епізодів. Правоохоронці затримали крадія він дає покази. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України.
До чергової частини Уманського райвідділу міліції із заявою про крадіжку звернувся 61-річний житель одного із сіл району. Чоловік розповів, що зранку у власному гаражі виявив відсутність коліс до автівки. На місце події була направлена слідчо-оперативна група.
Прибувши за викликом, правоохоронці встановили, що невідома особа проникла на територію домоволодіння та, зірвавши замок на дверях гаражу, викрала з середини чотири колеса.
Працівники міліції взялись за відпрацювання цієї інформації. Під час спілкування із можливими свідками, вони дізналися, що люди бачили чоловіка, який на базарі продавав схожі за описом колеса. В ході проведення оперативно-розшукових заходів з'ясувалося, що до крадіжки причетний 38-річний раніше судимий житель Кіровоградської області. Міліціонери встановили місцеперебування підозрюваного та запросили до райвідділу для дачі показів.
Як з’ясували правоохоронці, чоловік останні півроку веде кочовий спосіб життя. Після звільнення з місць позбавлення волі він вирушив до міста Умані в пошуках легкої наживи. В одному із сіл району вночі проникав на подвір’я потерпілих та з підсобних приміщень викрадав велосипеди, які спродував місцевим жителям за вигідною ціною.
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису