реклама

реклама

Поряд із селом Бакаївка Золотоніського району 3 вересня близько 00.00 невідомі застрелили чоловіка, який збирав кукурудзу на полі, інформує «УНН».

За словами правоохоронців, невідомі на автомобілі «Mitsubishi» двома пострілами вбили 27-річного чоловіка, який збирав кукурудзу для власних потреб.

Він отриманих поранень чоловік загинув на місці.

За попередніми висновками експертів, постріли здійснювалися з рушниці 12-го калібру.

Кримінальне провадження розслідується за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство). Санкція статті передбачає позбавлення волі від 10 до 15 років або довічне ув'язнення.

Наразі правоохоронці розшукують вбивць.


реклама

Коментарі  

 
+3 #13 Чорнобай 08.09.2015 12:22
Кажуть,що зброю та тепловізор уже конфіскували.Чи назвав фігуранта справи від екологічної інспекції поки не відомо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 ТАЛАН овитий інспектор 07.09.2015 21:44
Цитую Артем Агапов:
Цитую Сам городник:
А хто ж буде вирощувати кукурудзу якщо її життєрадісні молоді люди ,,для власних потреб,, будуть збирати?


А те, що на цьому полі займались бракон`єрством якісь м...ки на джипі з тепловізорами, це вас не хвилює? а кукурудзу люди крадуть, мабуть, не від хорошого життя!

Людину вбили ті самі бракон'єри з тепловізорами.Тієї ночі вони полювали на кабанів під прикриттям екологічного інспектора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Артем Агапов 07.09.2015 15:23
Цитую Сам городник:
А хто ж буде вирощувати кукурудзу якщо її життєрадісні молоді люди ,,для власних потреб,, будуть збирати?


А те, що на цьому полі займались бракон`єрством якісь м...ки на джипі з тепловізорами, це вас не хвилює? а кукурудзу люди крадуть, мабуть, не від хорошого життя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 Сам городник 07.09.2015 14:41
А хто ж буде вирощувати кукурудзу якщо її життєрадісні молоді люди ,,для власних потреб,, будуть збирати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Анатолій 07.09.2015 13:38
В той час коли в бійців на фронті не має тепловізорів, місцеві "бракоші" відстрілюють вночі замість кабанів, людей, яких злидні погнали в поле.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Марина 07.09.2015 12:42
Цитую Артем Агапов:
Вова був чудовою, життєрадісною людиною. В нього залишилась маленька донечка та любляча дружина! Хай з.....хнуть ті в.....ки, які його вбили.

Артем, вбивць не найдуть, і ніхто їх не шукатиме. У міліції знають хто убив. БОЖИЙ СУД обов`язково буде!!!!!!!!!!! !!! Царство небесне Володі. а родині триматься.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Артем Агапов 07.09.2015 08:23
Вова був чудовою, життєрадісною людиною. В нього залишилась маленька донечка та любляча дружина! Хай з.....хнуть ті в.....ки, які його вбили.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6   06.09.2015 21:24
Хто там старший брателло по кукурузі в їх районі? Що каже?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 Марина 06.09.2015 16:25
Хто стріляв??????????????7 Господарі земельки або охрана!!!!!!!!! !!!!!11 Ніяк не наїдяться?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #4 Золотоноша 06.09.2015 16:22
Убить молоду людину, а у нього дитині ще й року немає. СВ.....ТИ!!!!!!!!!!!!! !!!!! Довели людей до злиднів, що немає за що відро кукурудзи курці купить.