Депутат Черкаської міської ради Нарек Казарян вийшов із фракції «Політична партія УДАР Віталія Кличка».

Про це щойно під час сесії повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич, передає з місця події кореспондент «Прочерку».


Зауважимо, що Нарека Казаряна вже давно представляють як потенційного кандидата в депутати від нової політсили ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Підтвердженням цьому є й те, що учора він був серед команди, яку представляли на засіданні ради ВО «ЧЕРКАЩАНИ» в «Дружбі народів».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+23 #1 БИК 15.09.2015 11:55
Эти ..ряны бегут туда где можно поживитьчя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100