Звільнення Павла Карася пов'язують із новою структурою мерії

Звільнення Павла Карася пов'язують із новою структурою мерії

Директор департаменту економічної політики та розвитку, голова Єдиного тендерного комітету мерії Павло Карась звільняється з роботи.  Попередньо завтра він хоче скликати журналістів на «прощальну» прес-конференцію. У розмові з «Прочерком» Павло Миколайович підтвердив інформацію про звільнення, але остаточні коментарі обіцяв дати після зустрічі з мером Сергієм Одаричем.

Нагадаємо, що недавно, в інтерв’ю «Прочерку» Павло Карась зауважив, що вже давно мав намір залишити роботу в мерії насамперед  через величезну кількість перевірок, які не припиняються в тендерному комітеті. Своє майбутнє бачить у «реальному бізнесі».

реклама

Коментарі  

 
+5 #11 Макс 09.08.2011 23:25
паша зря увольняешся,ком у дорогу даеш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Депутат сільської ради 09.08.2011 21:23
Аревидерче Пашуня...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 дядька 09.08.2011 16:34
будет земельку продавать, что в сосновке прихватил
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #8 Семен Семенович 09.08.2011 15:54
Шкода.При всіх дивацтвах Павла,він був торнадо у затхлих коридорах влади.Його мало хто сприймав всерйоз.Він багатьох сердив.
Однозначно стане нудно в коридорах мерії.
Із могікан лишились лише Джуган і Стадник.Як довго?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 Максим Колісник 09.08.2011 14:02
Павле! Ти - політик, і не давай привід себе вмазувати! Адже керманичі завжди білі та пухнасті:) Удачі!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Вова 09.08.2011 13:57
Надеюсь мы тебя больше не увидим во власти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Чиновник 09.08.2011 13:48
Паша - розумний хлопець, і собі роботу знайде. А Одарич залишиться сам - подивіться, від нього ж люди тікають))Думає, що ті, які залишаться, допоможуть йому на виборах? залишається ж одна сірість!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 юр к-о 09.08.2011 13:36
як на мене : він надмірно емоційний чоловік як для роботи у мерії. багатьох просто дратувала його бурхлива емоційність. старі кадри стримані. інші.
Оратор-трибун міг би з нього бути непоганий. з часом . або ведучий ігрових шоу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Іван 09.08.2011 13:18
Прощай, Пашо!