реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

У рамках спецпроекту «ОБРАНІ» журналісти «Слова і Діла» з'ясували, яким політичним, бізнесовим, а головне – інформаційним ресурсом прямо чи опосередковано володіють потенційні кандидати в мери Черкас.


Звичайно, в даній інфографіці наведені не всі кандидати, адже до остаточного завершення реєстрації залишилося ще 2 тижні, однак, на думку аналітиків «Слова і Діла», основна виборча боротьба відбуватиметься саме між цими персонами.

Так, чинного міського голову Черкас Сергія Одарича підтримує команда Коломойського, а його передвиборчу кампанію висвітлює місцева телерадіокомпанія «ВІККА», а також інформаційний ресурс «Обозреватель».

Анатолія Бондаренка, який також виявив бажання поборотись за крісло мера, підтримує «Батьківщина», а кілька місцевих сайтів допомагають йому донести свою позицію до черкащан.

«Блок Петра Порошенка» свою підтримку надає секретарю Черкаської міської ради й давньому супернику Одарича – Олександру Радуцькому. Кандидату від «БПП» також допомагають кілька місцевих ЗМІ.

Від "Прочерку": Щодо кандидата від "Свободи", який вказаний в інфографіці, то слід уточнити, що на партійному з’їзді у столиці партія висунула в мери не Юрія Ботнара, а Ярослава Нищика, про що інформував "Прочерк".

Хто ще планує стати мером Черкас і які ресурси для цього залучає – дивіться на інфографіці нижче.

 


реклама

Коментарі  

 
-3 #15 Ксюня 25.09.2015 12:19
А я Карася Обираю, харизматична людина і не пов`язана з Києвом чи Дніпропетровськ ом. Займається собі пшеничкою, і головне що комуністів не любить! :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Федор 25.09.2015 12:17
У мене взагалі таке враження, що Вони обидва, і Одарич , і Радуцький працюють на один результат і в команді. Скоріше за все воно так і є! А шо, Одарич, якого по 10 разів у відставку на день відправляють продумав собі такий не поганий хід. По-перше вони друзі вже 100 років ( я б доречі на місті мера з осудженими дружбу не водив) , а по друге якщо навіть його знов у відставку відправлять, він буде пошепки Радуцькому нашіптувати де і що і як правильно зробити, а той за шматочок пирога буде все виконувати. ШИКАРНА СТРАТЕГІЯ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Цікавинка 25.09.2015 09:17
А я вам так скажу - вся ця мутка в цьому році із посадою міського голови - намагання відвести увагу від головної події жовтня - відхватити побільше шматочок "пірога", ім'я якому - голоси у міській раді. На це Одарич і Ко і роблять ставочку, домовляючись з Булатецкьмим, УКРОПами, Бортниками та оновлючи Вільних демократів молодими та старими зацікавленими обличчями.
Маючи більшість у раді та свого секретаря - "порєшать" можна буде будь-якого міського голову.
Так що будемо пильними, шановні черкащани
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Все буде на мазі 25.09.2015 07:47
Не тратьте куме сили, спускайтеся на дно.
Як би там не було, але Ткаченко для черкащан не Тулуб.
Радуцький не Влізло і тому владі не багато потрібно для того щоб допомогти Радуцькому стати мером Черкас.
Так що при зустрічі можете сміливо вітати його як батька міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 антиспам 24.09.2015 19:49
Очень непрофессиональ ній подход к сбору информации! Аналитики нет вообще.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 Слава 24.09.2015 15:51
Ну, из пальца или не из пальца это дело второстепенное. Большинство инфо реальное. Друзья, смотрите какая интересная закономерность. Практически у Всех кандидатов, разве что кроме Карася и Ботнара имеют покровителей или в Киеве, или в Днепропетровске . Тоесть что выходит, если мы выбираем Одарыча - то Коломойский с Бродским будет решать какие заводы и параходы строить в Черкассах. Конечно , зачем же Бене дороги в Черкассах, он же поним не ездит. Или Радуцкий, как можно выбрать мера который по всему городу расставил свои ларьки с сигаретами и пивом, возле которых постоянно малолетки пляшут по ночам? Разве он думает о городе? Нет, только о собственном кармане. Черкащане, давайте не упустим этот шанс и будем думать прежде чем сделать выбор!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Сеня Рудик 24.09.2015 15:03
більшість представленої інформації висмоктана із пальця