реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Кандидат на посаду міського голови Черкас Олександр Радуцький запідозрив у псуванні його передвиборної агітації та «политті брудом» своїх опонентів. Про це Олександр Романович написав на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».


«Учора на одному із всеукраїнських сайтів вийшла «чорнуха» на мене. Я переконаний, що після цієї так званої «публікації» опоненти спаплюжили 12 моїх агітаційних кубів, тим самим розпалюючи антинаціональні настрої серед мешканців міста. Шкода, що ця агресивна політика зрештою передається на людей. Слід об’єднувати громаду, а не створювати конфлікт на національному рівні», – переконаний Олександр Радуцький.

 


реклама

Коментарі  

 
+6 #9 Моня Биберман 11.10.2015 13:59
Как я его понимаю! Один правит страной, другой экономикой, третий депутатами, четвертый городом, а на этого взьелись! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Все як по нотам 11.10.2015 00:43
А шо там неправда дописана ?
Україна повторює історію Хазарського каганату.
Хазарам була відведена доля боронити спокій євреїв які займалися комерцією, а потім поступово зайняли трон та управлінські важелі....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 UA 10.10.2015 23:39
На нацiональному грунтi, а не ,,рiвнi,,. Загнул, рановато в Раду...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 папа ліпецький 10.10.2015 22:49
Якщо з "Окупаційним блоком" все зрозуміло - це вороги, то частина місцевих гауляйтерів Януковича вирішила замаскуватись під господарників, нових політиків і навіть урапатріотів. Ці фарбовані лиси пролазять у різні партії від олігархічних "Наш край", "Відродження" до партій - учасників владної проєвропейської коаліції. Вони роблять все, щоб повернути собі владу Люди, які були оплотом злочинного режиму на місцях знову пруться у владу, хоча на їхніх руках, опосередковано, кров героїв Небесної Сотні. По-друге, це небезпечно - Партія регіонів та сателіти стали основою для сепаратизму на Донбасі та в Криму. Тому, отримавши місцеву владу, невідомо, коли ці ... можуть вдарити державі у спину й вивісити на меріях імперське ганчір'я. По-третє, це породжує і зміцнює корупцію, адже вся ця братія звикла красти і без цього уже жити не може.
http://m.censor.net.ua/blogs/1075/kampanya_quotfarbovaniyi_lisquot_ochistimo_ukranu_vd_nedobitkv_rejimu_yanukovicha_bonus_prihovan_regonali
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 папа ліпецький 10.10.2015 22:47
Андрій ЛевусГолова підкомітету держбезпеки Комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони09.10.15 14:51Кампанія "Фарбований лис" - очистимо Україну від недоб..тків режиму Януковича ( + бонус - приховані регіонали на Черкащині)БПП
1. Буцько Сергій Антонович член ПР,2Доманський Володимир Миколайович член ПР,3. Дудник Олександр Миколайович член ПР,4. Журба Світлана Василівна член ПР,5. Карло Тетяна Анатоліївна, член ПР 6. Коверський Анатолій Миколайович член ПР,7. Коломієць Володимир Васильович фракція ПР 8. Кучер Галина Михайлівна фракція ПР 9. Ліпкан Анатолій Васильович фракція ПР 10. Маленко Андрій Борисович фракція ПР 11. Мальченко Володимир Петрович фракція ПР.12. Ніжніков Володимир Миколайович член ПР,13. Павленко Іван Федорович фракція ПР14. Парамонов Віктор Володимирович кандидатПР15. Пархоменко Олег Геннадійович фракція ПР16. Плужник Микола Андрійович фракція ПР17. Сегеда Юрій Юрійович член ПР18. Сташевський Олександр Миколайович член ПР, фракція ПР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 мойша 10.10.2015 21:45
Дик одар жеж сам ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 земелька 10.10.2015 21:44
Тримайся друже!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Uriy 10.10.2015 21:24
Яка там "чорнуха"? Бр..хун. А кому Радуцький дає вказівки, щоб вчителів, як б..ранів зганяли на зустрічі з ним в шшколах? Це як називається?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 varvar 10.10.2015 20:59
Бідоська, образили