реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Із початку цього року до Державної податкової інспекції у м. Черкасах надійшло 20 запитів стосовно роз’яснень положень Закону України «Про доступ до публічної інформації». Про це повідомив заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Дмитро Таран.

Усі запити розглянуті у визначений законодавством 5-денний термін. Лише в 7-ми випадках інспекцією було відмовлено в наданні запитуваної інформації, оскільки це були відомості з обмеженим доступом та відомості, якими ДПІ у м. Черкасах не володіла.

– Найбільше громадян цікавили такі питання: підстави зняття з податкового обліку юридичних осіб, фінансовий стан юридичних та фізичних осіб, номери особових банківських рахунків (інформація з обмеженим доступом), реєстрація суб’єкта податкового права в ДПІ, – наголосив Дмитро Таран.

Також жителі міста запитували такі документи: копії фінансової звітності та документи, що підтверджують доходи юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

Нагадуємо, що запити на публічну інформацію до ДПІ у м. Черкасах можна подати одним із таких способів: надіслати поштою за адресою: 18000 м. Черкаси, вул. Хрещатик, 235 (на конверті вказувати «Публічна інформація»); направити на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , факсом: 54-14-88; повідомити за телефоном 35-33-37 або в усній формі особисто посадовим особам структурного підрозділу, на який покладено функції щодо організації роботи із забезпечення доступу до публічної інформації в приміщенні інспекції у каб. № 336. Про це повідомляють у прес-службі ДПІ у м. Черкасах.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100