До чергової частини Звенигородського райвідділу міліції звернулась 23-річна жителька міста Ватутіне з інформацією про крадіжку. Дівчина розповіла, що в неї викрали фотоапарат.
Правоохоронці прийняли заяву та розпочали перевірку за вказаним фактом. Оперативні працівники опитали місцевих жителів та перевірили ломбарди. В одному із них вони дізнались, що нещодавно приходив чоловік та збув схожу за описом викрадену техніку. Проведеними заходами було встановлено, що до крадіжки причетний 41-річний співмешканець потерпілої. Чоловіка запросили до райвідділу для з’ясування всіх обставин.
У міліції чоловік почав заперечувати свою причетність до вчинення кримінального правопорушення, але під тиском незаперечних доказів зізнався в крадіжці. Розповів, що скористався моментом, поки його дівчини не було вдома, викрав фотоапарат та збув у найближчому ломбарді.
На цей час слідчим відділенням Звенигородського райвідділу міліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк до трьох років. Триває досудове розслідування. Про це інформують у прес-службі обласної міліції.
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису