реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Черкаська міська виборча комісія провела жеребкування щодо нумерації партій в бюлетені при голосуванні на місцевих виборах, в неділю, 25 жовтня. Про це інформує ГМ «ОПОРА».


Отже, партії будуть розміщені у виборчому бюлетені в такому порядку:

ВО «Черкащани» – 1 номер

«Соціалісти» – 2 номер

«Аграрна партія» – 3 номер

БПП «Солідарність» – 4 номер

«Відродження» – 5 номер

ВО «Батьківщина» – 6 номер

«УКРОП» – 7 номер

«Партія вільних демократів» – 8 номер

«Патріот» – 9 номер

«Радикальна партія Олега Ляшка» – 10 номер

ВО «Свобода» – 11 номер

«УНА УНСО» – 12 номер

«5.10» – 13 номер

«Партія простих людей» Сергія Капліна – 14 номер

«Партія ветеранів Афганістану» – 15 номер

«Опозиційний блок» – 16 номер

«Демократичний альянс» – 17 номер

«Самопоміч» – 18 номер

«Наш край» – 19 номер

«Народний контроль» – 20 номер

реклама

Коментарі  

 
0 #40 007 21.10.2015 18:43
Zoya Kazanzhy
5 год ·
Вот хорошие времена всё-таки настали - открытые и демократичные.
Раньше как админресурс на выборах применялся? Правильно, втихую. Нагло, но тихо.
А сейчас? Правильно - нагло и громко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #39 П... 21.10.2015 15:31
Цитую Черкащанин:
Цитую П...:
Черкащанине, а про Сисоєву хто писав оці дифермамби, мабуть Пушкін?:
-76 #5 Черкащанин 29.08.2013 22:15
Молодец Оля! Желаю Вам утереть всем нос с их недружелюбными комментариями и добиться в жизни больших результатов, хотя не делайте это ради них. Для всех никогда хорошим не будешь. Пусть захлебнутся в своих собственных слюнях зависти и злости. Удачи Вам и вдохновения.

Та тут на форумі чоловік 50 підписуються як "Черкащанин". Особисто я не тільки "люблю" Сисоєву" так само як тебе і інших ....., а ще й принципово не розмовляю і не пишу російською, так що шукай фанатів Сисоєвої і Одарича десь в іншому місці, - зрозуміло тобі, ..........

Ти диви, який тіпок унікальний, то візьми собі другий нік, не вводь чесних людей в оману.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #38 Черкащанин 21.10.2015 15:03
Цитую П...:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #37 угу 21.10.2015 14:52
Цитую Пшонка:
Та чи вони у Черкасах взагалі відбудуться - вибори 25 жовтня?
Он у ТВК якесь "пережеребкуванн я" зараз проходить, Матюша руками махає.

Головне не руки, дивіться що він жує... :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #36 П... 21.10.2015 14:24
Цитую Черкащанин:
Цитую Бульба:
Це той "черкащанин", що на форумах постійно за Одарича "тєльняшку рвьот"? Вперед та з піснею! ти мабуть такий же черкащанин, як я парижанин.

Та мені на.....ть на твого Одарича так само, як і на тебе! Я ж тобі написав, неук: я - проти усіх нинішніх політиканів, але піду і доведу це на виборах, а не в Інтернеті - хоча б для того, щоб не буть схожим на таких як ти торохтільників клавіатури :-x

Черкащанине, а про Сисоєву хто писав оці дифермамби, мабуть Пушкін?:
-76 #5 Черкащанин 29.08.2013 22:15
Молодец Оля! Желаю Вам утереть всем нос с их недружелюбными комментариями и добиться в жизни больших результатов, хотя не делайте это ради них. Для всех никогда хорошим не будешь. Пусть захлебнутся в своих собственных слюнях зависти и злости. Удачи Вам и вдохновения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #35 угу 21.10.2015 14:04
Цитую Бульба:
Цитую Черкащанин:
Цитую Бульба:
Цитую 007:
Цитую П...:
Щось цього разу йти на вибори геть зовсім не хочеться. Сумно. Мабуть - проігнорую це"волевиявлення"...

Треба йти, хоча б бюлетень не дати використати для махлювання.


Якби ти, "007", брав участь у виборчому процесі, то знав би, що чисті бюлетні, які залишаються на 20.00 у день голосування, використати для махлювання неможливо - вони гасяться під пільним на
Я теж не піду 25 жовтня голосувати.

Не голосувати можуть тільки л*..и. Якщо ти такий, то не в

Це той "черкащанин", що на форумах постійно за Одарича "тєльняшку рвьот"? Вперед та з піснею! ти мабуть такий же черкащанин, як я парижанин.

Тоді за Одарича парижани голосувати їздять, бо відсоток у нього найвищій в місті. Скажу сусідам що вони парижані, вони за нього постійно голосують. Я теж альтернативи не бачу.А партію іншу обираю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #34 Черкащанин 21.10.2015 13:46
Цитую Бульба:
Це той "черкащанин", що на форумах постійно за Одарича "тєльняшку рвьот"? Вперед та з піснею! ти мабуть такий же черкащанин, як я парижанин.

Та мені на.....ть на твого Одарича так само, як і на тебе! Я ж тобі написав, неук: я - проти усіх нинішніх політиканів, але піду і доведу це на виборах, а не в Інтернеті - хоча б для того, щоб не буть схожим на таких як ти торохтільників клавіатури :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #33 007 21.10.2015 13:44
Цитую Бульба:
Якби ти, "007", брав участь у виборчому процесі, то знав би, що чисті бюлетні, які зали
Хто сказав що їх до 20-00 не отоварять?На сараї .у. написано, а там дрова лежать.

Я бачу, що із тобою сперечатись, "007", - усе одно, що стукати лобом об той твій сарай. Під час голосування можливі вкидання лівих бюлетнів, як це було у 2010 році в Південно-Західному районі, за тими ж, що знаходяться у сейфі, спостерігають десятки очей. Треба підкупити всю комісію та усіх спостерігачив, щоб зробити таке, як тобі мариться.
Вони не дорого коштують, гривня купка, що там скуповувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #32 Orest Laskavyi 21.10.2015 13:35
У політичній підгрупі щодо Донбасу заявляють, що ніяк не можуть знайти спільних позицій.
З ким вони шукають, з терористами та агресором? А як знайдуть ту спільну позицію, то що ми маємо про таку владу сказати, яка з вбивцями та катами на одному щабелі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #31 Пшонка 21.10.2015 13:31
Та чи вони у Черкасах взагалі відбудуться - вибори 25 жовтня?
Он у ТВК якесь "пережеребкуванн я" зараз проходить, Матюша руками махає.