реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Напередодні виборів на Черкащині найбільш масовими були такі порушення, як передчасна агітація, непрямий підкуп виборців та розміщення агітації без вихідних даних. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив координатор громадянської мережі «Опора» в Черкаській області Захар Колісніченко.

– Дочасна агітація розпочалася вже в кінці липня. Потенційні кандидати вже тоді проводили заходи, щоб заявити про себе, але їх представляли спершу як громадських активістів. Взагалі ж цьогоріч кандидати проводили безліч заходів, які можна було розцінити, як непрямий підкуп виборців. А це й відкриття соціальних магазинів, поїздки ветеранів по визначних місцях, організація свят та роздача на них подарунків. Був випадок, коли на масовому заході навіть роздавали пиво, – зазначив Захар Колісніченко.

Найбільше, за його словами, проводилося дитячих свят. А щодо агітаційної продукції, то вона часто клеїлася в неналежному місці.

– Активізувалися й чинні депутати. Вони встановлювали дитячі майданчики, ремонтували дороги, встановлювали ліхтарі. А ще депутатську діяльність висвітлював сайт міськради. Однак такі дії можна розцінити, як порушення принципу рівності, бо не депутати не могли таким похвалитися, адже вони не мали коштів із депутатського фонду, – зазначив експерт.

Прямого підкупу виборців на Черкащині зафіксовано не було.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Регіональна Тальнівщина 24.10.2015 10:36
Навіщо ці пуки в повітря? Практична користь від діяльності ОПОРИ яка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100