На території Черкаської області завершився осінній огляд доріг, який тривав із 5 до 26 жовтня.

Найгірший стан покриття на окремих ділянках, де наявний стан ускладнює дорожній рух і може загрожувати його безпеці, виявлено на автомобільних дорогах державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, (116-117 та 128-169 км), Н-01 Київ – Знам’янка (км 157-158, 212-213), М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) (573-574 км).
Під час комісійного обстеження проводились перевірки готовності дорожніх та комунальних організацій до утримання шляхової мережі області в зимовий період, які показали, що основними недоліками в роботі територіальних філій ДП «Черкаський облавтодор» є відсутність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів і піщано-соляної суміші. Дорожніми організаціями області на цей час заготовлено 900 тонн технічної солі та 10500 м куб. фрикційних матеріалів, що становить, відповідно, 15% та 20% від необхідної кількості. Паливо-мастильних матеріалів заготовлено лише 6% від необхідної розрахункової кількості, що недостатньо навіть для одного виїзду снігоприбиральної техніки.
За результатами обстеження та виявлених недоліків, керівникам дорожніх та комунальних організацій, відповідальним за утримання вулично-шляхової мережі вручено 26 вимог та 19 приписів ДАІ. За неналежний стан утримання вулиць і доріг, 19 посадових осіб притягнено до адміністративної відповідальності.
До органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та прокуратури направлено 61 інформацію про фактичний стан утримання вулиць і доріг, з яких до обласних інстанцій – 3, районних – 26, міських – 21 та до прокуратури 11. Про це повідомляють у прес-службі ДАІ області.
Коментарі
*******
Зачем так долго мучиться. Отнимите дороги капитально отремонтированн ые Одаричем по городу в 2012 году да дороги по Каневскому району Тулубом в 2013 году - а все остальное - найгирши дороги.
Стрічка RSS коментарів цього запису