реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Кількість працівників Черкаської облдержадміністрації скоротять майже в половину, а нинішні департаменти та управління об’єднають.

Цю інформацію підтверджують у Черкаській ОДА.

Як зазначив у коментарі “Про всезаступник голови Черкаської ОДА Юрій Сас, це все відбувається в рамках реорганізації.


– Це планове скорочення працівників облдержадміністрації.  Загалом буде скорочено до п’ятдесяти відсотків, – розповів Юрій Сас. – Процес ліквідації існуючих структур вже у процесі і фактично розпочате утворення нових. Це будуть об’єднані депаратаменти.

Так, наприклад, управління культури буде об’єднано із департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Зватиметься воно управління культури та взаємозв’язків із громадськістю Черкаської ОДА.

На запитання, наскільки дотичні напрямки культури та інформаційної діяльності, пан Юрій відповів так:

– В мене немає відповіді на це питання. Є розпорядження й воно не обговорюється.

Загалом, в ОДА замість нинішніх управлінь та департаментів сформують 12 структурних підрозділів. Упоратися з цим збираються до кінця року. Кількості заступників голови ОДА таке скорочення не торкнеться, бо ж. нарікають в ОДА, їхній штат і так менший від необхідного.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 Владлэн 05.11.2015 20:29
Цитую Прокурору:
Правильно. Цих скоротить, а самого Саса судить як одного з головних фігурантів по фальсифікації на виборах. Прокуроре, зверни увагу на цього ..., бо за його фокуси тобі контору спалять.

саса необходимо провести через детектор брехни и мы многое можем услышать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Статпрацівник 05.11.2015 19:58
А чому ніхто нецікавиться скільки грошей принесуть ці департаменти? І попередити-хто найменший доход-того іще скорочувати.А то у облраді лише 3 інженери тобто ті хто має працювати.Всі інші-"спеціалісти по управлению персоналом".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Сигнал SAS! 05.11.2015 19:24
Тю, то ви ж писали, що Сас сам себе "скоротив"! Тоді як хто він це коментує - як простий черкаський дядько?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #16 Лего 05.11.2015 17:46
Хоча можна не скорочувать але гроші не платить. Должности в...вские потому что
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Джон дір 05.11.2015 17:45
Гнати в шию ДАРМОЇДІВ. Треба 95% вигнать. Народ підтримає!!!!!! !!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Луиза 05.11.2015 16:51
Не за горами обладміністраці я буде називатися префектурою із частково іншими повноваженнями. Можливо, що існуючий штат є занадто великим для цього органу. Тому, проводять скорочення наперед.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Баба Клава 05.11.2015 16:13
Цитую задумайтесь:
ОСТАННІЙ ШТРИХ ПО ЗНИЩЕННЮ КРАЇНИ. НЕМАЄ КАДРІВ - НЕМАЄ КРАЇНИ!!!


Да прям. Без нескольких чиновничьих кормушек страна не умрет. Только здоровее станет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 Бабушкин Василий 05.11.2015 13:58
Цитую петрик:
А ще можна департамент економіки з управлінням спорту об'єднати, навіть девіз вже є - "Вище, швидше, рентабельніше".

не истери, время ушло все с пляжа, а роботяги за 1800 гривен, будут счастливы когда уедут в Финляндию на яжевику и заработают все теже 1800 евро
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 Бабушкин Василий 05.11.2015 13:55
[quote name="задумайтесь"]ОСТАННІЙ ШТРИХ ПО ЗНИЩЕННЮ КРАЇНИ. НЕМАЄ КАДРІВ - НЕМАЄ КРАЇНИ!!![/quoиte]
из-за таких кадров скоро країни точно не будет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Бабушкин Василий 05.11.2015 13:54
Цитую 007:
Який дурак там вообще за копійки робить? Зарплата мінімальна, а відповідальніст ь велика.

У тех кто на финансах (кап.ремонты, энергоносители, питание, оборудывание) денег больше чем у дурака махорки