реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Голова Черкаської ТВК Володимир Матюша на сьогоднішньому круглому столі в облдержадміністрації заявив, що якби команда Олександра Радуцького не погрожувала та не займалася інтримаги, то він би переміг.

– Наша комісія пообіцяла, що будуть чесні вибори і що вони відбудуться за будь-якої погоди. І вони відбулися. Та учора в нас була підготовка до важливого етапу – другого туру виборів мера, що має відбутися 15 листопада. А прийшли представники Опоблоку, прийшов Радуцький і заявляє, що знову йде в мери. А ми ж мали затвердити бюлетень! Натомість почався цирк... Так не можна, – скаржився Володимир Матюша.

Він навіть визнав те, що якби міській комісії не допомагала обласна влада та силові органи, то Черкаси залишилися б без виборів.

Матюша також зауважив присутнім, що його обурює те, що пан Радуцький іде саме від БПП.

– Я радий, що є президентський блок, є в них непогані рішення, хоч можемо їх і критикувати… Давайте наведемо в цих списках… Щоб все було нормально, бо обідно за Президента… – зауважив Володимир Матюша. – Бо вибирати мають черкащани, а не хтось інший.


реклама

Коментарі  

 
+1 #12 блазень 06.11.2015 20:18
Тут нада подивиться, хто дав йому рекомендацію на вступ до партії :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 блазень 06.11.2015 20:12
Радуцький ляпає та ляпає...вже заляпав своєю підримкою Бондаренка ;-) На Олєгіча працює???? 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Лена 06.11.2015 19:30
Цитую Енськ:
Цитую Славік:
І Радуцький з усих сил агітує за бондаренка. Можна зробити висновки, хто такий бондаренко

Він же напевно хоче, що Бондаренко розчулився, знявся з перегонів, а Радуцький зайняв його місце в другому турі))) ну це як варіант))))

Так за Бондаренко Укроп следующий... :lol: У Радуцкого "почетное" четвертое место, он проиграл даже Укропу, фамилию которого не все запомнили..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 ledi 06.11.2015 18:35
кого і що ще вибирати,і так ясно Одарич голова на віка.а бондаренко ,радуцький гамблять і так згамблене
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Статпрацівник 06.11.2015 17:55
За БПП соромно...Навіть дуже соромно-у них є Радуць якому сприяє Ткаченко. Абсолютно безпринципна дюдина...І ЗНОВУ він у міськраді. Невже черкащанам так потрібна ......?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 Енськ 06.11.2015 17:47
Цитую Славік:
І Радуцький з усих сил агітує за бондаренка. Можна зробити висновки, хто такий бондаренко

Він же напевно хоче, що Бондаренко розчулився, знявся з перегонів, а Радуцький зайняв його місце в другому турі))) ну це як варіант))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Лена 06.11.2015 17:08
Цитую Вовченя:
Ой, а як нам всім прикро за скандально відомого Матюшу!!!! Жодного потоколу ще не з*їв. Чого ж він так боїться перерахунку, якщо впевнений, що рильце не в пруху?

Перед Матюшей стоит извениться, судя по всему эти выборы он отстоял, а что Радуцкий с ОБ в районных ТВК творили все онлайн в камеры видели. Про фальсификацию говорить нечего, результаты паралельных подсчетов сошлись, а доказательства Радуцкого я уверен, я так думаю, пересчитывайте потому что я хочу убедиться, не повод для пересчета. БПП имело своих представителей, если их обокрали, предьявил бы протоколы с печатями как Свобода, Укроп и ПВД, РАЗВЕ ЧТО ОН ОТДАТЬ УКРАДЕННЫЕ ПРОЦЕНТЫ ТАКИМ ОБРАЗОМ ХОТЕЛ, то он не в теме, все украденное, 2500 свободовских голосов по Черкассам уже вернули.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Лена 06.11.2015 16:56
Господи,наша "элита" уже про фальсификацию второго тура выборов мера трындит,неужели кто то сомневается, что победит Одарыч?После того как закончатся выборы мы еще не такой цирк лицезреть будем, и палатки и "возмущенные" бабушки белосердечные, и Радуцкий, который тут никаким боком не стоял, будут бурно возмущаться как Одарыч их обошол, да ему и делать ничего не надо на фоне вашей ущербности.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4   06.11.2015 16:53
Ці політичні, новітні та старі блатующієся в депутати всих рівнів, по вії сидячі в л....ні, віддаючись то одній партії то іншій.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #3 Славік 06.11.2015 16:19
І Радуцький з усих сил агітує за бондаренка. Можна зробити висновки, хто такий бондаренко