реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

У Черкасах відбувся перший одноденний тренінг «Формування толерантного ставлення медичних працівників до людей, які живуть з ВІЛ, та представників груп найвищого ризику», учасниками якого став медичний персонал обраних пілотних закладів охорони здоров’я міста та області. Всього таких тренінгів заплановано 30 за період з листопада 2015 року по травень 2016 року, що реалізовуються у рамках проекту RESPECT – «Толерантність в медицині – уміння жити разом: зменшення стигми та визнання поваги до людей, що живуть з ВІЛ та представників груп найвищого ризику в медичних закладах м. Черкаси та Черкаській області».


Під час тренінгу організатори – представники ЧОВ ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» – допомогли медикам оволодіти достатнім обсягом знань про ВІЛ-інфекцію, про перебіг захворювання та сучасні підходи лікування пацієнтів з ВІЛ, про методи захисту від інфікування ВІЛ на робочому місці, питання постконтактної профілактики.

– Це сприятиме подоланню хибних уявлень, суджень та страху перед ВІЛ. Можливо, комусь це дивно, але така проблема серед медпрацівників досі існує. Однією з причин її є недостатнє інформування про ВІЛ. Над цим ми і працюємо. Варто зазначити, що вони охоче черпають інформацію, йдуть назустріч, що вже дає перші результати, – говорить Голова правління ЧОВ ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» Стрижак Олена.

Проект RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику (ГНР) в медичних закладах України», що впроваджується Всеукраїнською благодійною організацією «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Цей проект став можливим завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

Прес-служба ЧОВ ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ»

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 Эней 13.11.2015 17:43
Я не понял - это реклама ВИЧ? Болейте ВСЕ - это не страшно? Совсем ополоумели? Вы, блин, цифры роста заболеваемости СПИДом про Черкассам ВИДЕЛИ? Или думаете, что ВАШИ дети - уберегутся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100