У середу, 25 листопада, о 10.00 у великій сесійній залі обласного Будинку рад відбудеться перше пленарне засідання новообраного складу депутатів Черкаської міської ради.

Про це йдеться у відповідній постанові Черкаської міської виборчої комісії Черкаської області, текст якої оприлюднили на сайті МВК.

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 місцевий житель 24.11.2015 17:40
Успіхів вам! Бажаємо чесно працювати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Війна 24.11.2015 15:15
Як Радуцького пропхають в секретарі, ця ж сесія буде і остання.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100