На вихідних у Ювілейному парку не буде освітлення. Про це у Фейсбуці повідомляє директор КП «Дирекція парків» Микола Бондаренко.

- Упавше дерево пошкодило провода освітлення. КП «Дирекція парків» перепрошує за тимчасові незручності, - йдеться у повідомленні.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100