реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Шукаючи кошти на алкоголь чоловік обікрав домоволодіння пенсіонера. Збитки становлять близько 2500 гривень. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 185 Кримінального кодексу України.

В чергову частину Городищенського відділення поліції звернувся 79-річний місцевий житель з повідомленням про крадіжку. Чоловік переїхав жити до власних дітей, а до свого будинку час від часу навідувався, щоб перевірити чи все гаразд. Коли в черговий раз приїхав, то виявив, що двері до приміщення відчинені і з хати зникли два газові балони, чавунний котел та посуд.

Поліцейські здійснили огляд подвір'я та будинку і опитали можливих свідків. Від жителів вулиці, де розташовувалася хата потерпілого, оперативники дізналися, що в одному із дворів вони бачили речі, схожі на крадені.

Чоловік, на якого вказали люди, знаходився за місцем проживання, а в його дворі на підводі правоохоронці побачили крадені металеві вироби заявника. 57-річний підозрюваний пояснив, що йому потрібні були гроші на оковиту. Знаючи, що дідусь у будинку не проживає, вирішив його обікрасти. Вночі проник в будинок та викрав металеві речі. Крадене хотів здати на металобрухт.

За фактом крадіжки слідчим відділенням Городищенського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Про це інформує сектор комунікації ГУНП в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Эней 28.11.2015 21:27
Цитую Пенсіонер:
Вартість викрадених речей мабуть і на 100 грн. не потягне, зате поліцейські одразу ж відкрили кримінальне провадження та ще й за тяжким злочином. В статистиці буде потрібна цифра про розкриття квартирної крадіжки. А насправді це дрібна крадіжка, за яку передбачена адміністративна відповідальніст ь - штраф.

Что запоёшь, когда обворуют ТЕБЯ? Ты ущерб считаешь по стоимости металлолома? Видать, сам как тот вор промышляешь? 50-литровый газовый баллон стоит 600-700 гривен, между прочим. Так что сумма украденного - около двух месячных пенсий пострадавшего дедушки, то есть - ущерб при его доходах невосполнимый. Читай ст.185 ч.3: 3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 Пенсіонер 28.11.2015 19:47
Вартість викрадених речей мабуть і на 100 грн. не потягне, зате поліцейські одразу ж відкрили кримінальне провадження та ще й за тяжким злочином. В статистиці буде потрібна цифра про розкриття квартирної крадіжки. А насправді це дрібна крадіжка, за яку передбачена адміністративна відповідальніст ь - штраф.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100