реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Рух на вулиці Сурікова в Черкасах буде перекритий протягом місяців. Таке рішення прийняли під час сьогоднішнього засідання виконкому, інформує кореспондент "Прочерку".

Необхідність перекриття вулиці Сурікова виникла через початок ямкового ремонту на цій вулиці.

У представників виконкому виникло питання з приводу значних термінів ремонту – з  грудня нинішнього року по березень наступного року.

Директор департаменту ЖКК Черкаської міської ради Андрій Наумчук відповів, що роботи на цій дорозі не обмежуються ямковим ремонтом. Комунальники планують прокладати зливову каналізацію та розширювати дорогу.

Нагадаємо, вчора міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час зустрічі із журналістами звертав увагу на стан дороги вулиці Сурікова.

реклама

Коментарі  

 
+4 #8 Эней 02.12.2015 10:59
Цитую Прекрасная:
Д.....лы!!!
Зима, слякоть, грязь, лужи и они собрались делать ЯМКОВЫЙ ремонт.
Вывод один - отмыть бабло. Весной улица будет в том же состоянии что и сейчас если не хуже.

Они - не де ..ллы. Они просто в...ры. На непогоду спишут низкое качество ремонта. А асфальт - просто сопрут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Прекрасная 02.12.2015 10:41
Д.....лы!!!
Зима, слякоть, грязь, лужи и они собрались делать ЯМКОВЫЙ ремонт.

Вывод один - отмыть бабло. Весной улица будет в том же состоянии что и сейчас если не хуже.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 місцевий житель 01.12.2015 16:05
Ну слава Богу, почався ремонт. Там дійсно вкрай треба. Звісно, що будуть якісь незручності, але ж треба людям потерпіти і впорядкувати ту ділянку. Всим не вгодиш, а на наші дороги багато нарікань.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Рудый Панько 01.12.2015 14:48
Цитую Прокурор:
И как промзона будет работать 4 месяца????? Наумчук их простой с бюджета или своего кармана заплатит???

А кто дорогу в г...но превратил, траурные процессии? С "промзоны" еще 50% стоимости ремонта состричь надо. Или мы такие богатые, чтоб за кукурузоводов платить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Незнайка 01.12.2015 14:24
Цитую Л:
А чому (навіть при написанні цієї статті), ніхто не інформує, не роз'яснює людям, як діставатись до 6 та 7 кладовищ всі ці 4 місяці (можливо й більше )? Де графіки? Які маршрутки ? Чи простим громадянам без свого транспортного засобу можна буде доїхати туди тільки вже у катафалку?! Чи потрібно кожному дзвонити особисто у транспортний відділ і дізнаватись цю таємницю, застосовуючи тортури ?

Все просто, це робята 30 миллионов, а до нового года уже только 30 дней
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Л 01.12.2015 13:32
А чому (навіть при написанні цієї статті), ніхто не інформує, не роз'яснює людям, як діставатись до 6 та 7 кладовищ всі ці 4 місяці (можливо й більше )? Де графіки? Які маршрутки ? Чи простим громадянам без свого транспортного засобу можна буде доїхати туди тільки вже у катафалку?! Чи потрібно кожному дзвонити особисто у транспортний відділ і дізнаватись цю таємницю, застосовуючи тортури ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Прокурор 01.12.2015 13:25
И как промзона будет работать 4 месяца????? Наумчук их простой с бюджета или своего кармана заплатит???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 Фьюрі 01.12.2015 12:51
І....тизм якийсь. Асфальтувавння - протягом грудня, січня, лютого і березня? Толя прям так вже сильно повірив у глобальне потепління?