реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Екс-депутат Верховної Ради і колишній міський голова Черкас Володимир Олійник поінформував своїх прихильників про початок запуск нового енергомосту, який проклали до Криму.

Така новина з’явилась на персональному сайті Олійника, пише "Про все".

Цікаво, що новину за 3 грудня 2015 року “Энергомост Краснодар-Крым: Украина теряет энергорынок навсегда” сайт екс-регіонала проілюстрував, як виявилось, несправжнім фото.  Хоча під ним поставили підпис, ніби це “кабель энергомоста на Крым”.

Водночас у мережі аналогічне фото датується ще 21 березня 2013 року, яке ілюструє певні роботи у… Шотландії.

Очевидну підміну фото помітив журналіст із Черкас Валентин Чернявський.

“Колишній мер Черкас, а тепер кремлівський прихвостень Олійник, тягне в Крим кабель прямісінько із Шотландії;))))”, – написав він у Facebook

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Кединогорець 11.03.2016 19:04
То як там це брехло почувається - вже дотіг крадений з інтернету кабель у вкрадений в України Крим? ;-) Правду кажуть, що дурень думкою багатіє!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Реаліст 07.12.2015 10:13
Цитую Китайська мудрість:
Коли дурні не можуть знайти спільну мову, розумні мають думати як можна цим скористатися....

Думаю, що зовсім скоро Китай скористається д..рнем Путлєром і його чамренною рашкою через весь Сибір - аж до самого Уралу. ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Китайська мудрість 06.12.2015 21:01
Цитую Реаліст Комаров:
А все таки, коли влада України засудить Китай за протягнутий перший кабель7 Зараз китайці взялися за слідуючий і при цьоиу повна тишина, бо з Китаєм треба торгувати....

Коли дурні не можуть знайти спільну мову, розумні мають думати як можна цим скористатися....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 федор принципиальный 05.12.2015 14:51
Жирное,тупое,за плывшая харя российским салом считает,что мы не владеем информацией,Кры мчане еще долго будут находиться без электроэнергии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Москаль Чарівник 05.12.2015 12:33
Iberdrola, S.A. — испанская компания. Производитель и поставщик электроэнергии. Также поставляет природный газ (Вікіпедія)
Я так понімаю - то йому Сєргей Барісич сцилко кинув. Харашо хоть не приколовся і асанізаторів не підсунув. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 украина 05.12.2015 11:00
Люди простые не должны страдать из за амбиций наших политиков!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Реаліст Комаров 05.12.2015 10:30
А все таки, коли влада України засудить Китай за протягнутий перший кабель7 Зараз китайці взялися за слідуючий і при цьоиу повна тишина, бо з Китаєм треба торгувати....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Микитка 05.12.2015 09:55
Та нехай хоч із самої Америки тягне Олійник той кабель. Нам то що? "Може" людина- нехай дбає за ту частинку території. завдяки йому і було відхвачено в України. Може ще і за свій власний рахунок тягне? Було б непогано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Оверко 05.12.2015 08:35
Цікаво, а чи найдуться врешті решт політики в Україні які зможуть передати маєток цього кремлівського прихвостня на Кединій горі для відпочинку дітей, або реабілітації і відпочинку учасників АТО?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 Петлюровский конец 05.12.2015 00:13
Шотландия - это, безусловно, очень интересно. Ну а как насчёт рынка? Теряет или нет. Фейсбук на этот счёт помалкивает?