реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прозвітував у «Фейсбуці», скільки завдань сьогодні дав підлеглим:

«Сьогодні дав доручення терміново освітлити сполучення від онкодиспансеру до району «Луначарський»

Як довго частина дороги, що веде через ліс від онкодиспансеру до вулиці Ярослава Галана, не освітлюється, місцеві жителі навіть не пам’ятають. Проте, кажуть, щодня ходять нею по темному не тільки пацієнти медичного закладу, а й десятки його працівників, що мешкають у двох гуртожитках на Луначарського.

Сьогодні дав доручення директору КП «Міськсвітло» Віталію Тєрьохіну терміново освітлити сполучення від онкодиспансеру до Ярослава Галана. До кінця року тут мають встановити тимчасові опори та ліхтарі, котрі стоятимуть, поки не буде розроблено проектно-кошторисну документацію на постійну дорогу. Яку теж, до речі, тут потрібно прокласти найближчим часом.

Крім того, учора дав доручення директору «Міськсвітла» до кінця цього року встановити у місті 700 вуличних ліхтарів», – інформує Анатолій Васильович у соцмережі.

РЕАКЦІЯ СОЦМЕРЕЖ:

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+5 #18 Черкащанин 18.12.2015 15:19
Цитую Цукіні з Тіньок:
а не буде так любезний Анатолій Васильович, та дати доручення Зубику провести нам давнообещанний газ? бо гасові фонарі на освітленні вулиць совсьом не працюють.

Газ вам?А за какие такие заслуги?Вы свои 200 сребреников получили.а точнее продались за эту сумму.А теперь усиленно обогревайтесь д....мом от зубика.Плебеи ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Киса 18.12.2015 10:54
Цитую Василь:
Все на чому піариться Бондаренко заплановано було Одаричем і попередніми депутатами.... І до освітлення на МИТНИЦІ ні Бондаренко атим більше Тринкін не мають ніякого відношення. Просто по звичці брешуть людям.

Одаричу постоянно мешали попередникЫ, хотя последние 10 лет в кресле сидел именно он. А теперь оказывается что он так хотел, так хотел, но не смог. Уверен, если бы он остался ничего бы не делалось опять и деньги либо разворовали либо не использовали и тю-тю. Так что радуйтесь что в городе делается работа!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Мусійок 18.12.2015 10:39
Чернявський явно не дружить з арифметикою. Це якби один Бондаренко встановлював ліхтарі , то на два тижні по 46,6 ліхтаря. А сімсот ліхтарів встановлює апарат міської ради. Плюс депутьати. Плюс їхні помічники. Тоді виходить по три особи на один ліхтар. Все реально. До Нового року Черкаси стануть найосвітленішим містом України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Ж 18.12.2015 10:21
Цитую л:
краще перенесіть ліхтар який стоїть посеред вулиці Гагаріна, коло нового будинку "набережний квартал", сміємось з російських витворів, а у самих так само

Пишіть прямим текстом, стовп стоїть посеред дороги
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Василь 18.12.2015 09:46
Все на чому піариться Бондаренко заплановано було Одаричем і попередніми депутатами.... І до освітлення на МИТНИЦІ ні Бондаренко атим більше Тринкін не мають ніякого відношення. Просто по звичці брешуть людям.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Луначарський 18.12.2015 01:56
Дочекались! Місто на нас звернуло увагу!)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 стабилизец 17.12.2015 22:07
Цитую  :
"Терміново потрібна секретарка для обліку та контролю моїх доручень у "Фейсбуці",- найсвіжіший крик міського голови.

секретарку мона взять тулубовскую, вроде бы у того была производительно сть 125 доручень в день. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 федор принципиальный 17.12.2015 20:51
Все,о чем пишет Чернявский,долж ен был бы сделать одарыч за свои 10 лет бездарной работы,но,увы,о дни были балачки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Цукіні з Тіньок 17.12.2015 19:50
а не буде так любезний Анатолій Васильович, та дати доручення Зубику провести нам давнообещанний газ? бо гасові фонарі на освітленні вулиць совсьом не працюють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #9 л 17.12.2015 18:17
краще перенесіть ліхтар який стоїть посеред вулиці Гагаріна, коло нового будинку "набережний квартал", сміємось з російських витворів, а у самих так само