реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

З інформацією про крадіжку до чергової частини Чигиринського відділення поліції звернулась 54-річна жителька одного із сіл району.

Жінка розповіла, що з її сараю викрадено домашню птицю.

Під час подворового обходу правоохоронці з’ясували, що селом ходив чоловік та пропонував купити в нього курей. У продавцеві люди впізнали 35-річного сина потерпілої.

Чоловіка затримали за місцем проживання та доставили до відділення поліції.

В кабінеті слідчого чоловік розповів, що тимчасово безробітній та проживає з матір’ю. Вдень, коли її не було вдома, викрав птицю та продав односельчанам. Гроші витратив на власні потреби.

За цим фактом слідчим відділенням Чигиринського відділення поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Покарання за вчинення кримінального правопорушення передбачає позбавлення волі на строк до трьох років. Про це повідомляють у секторі комунікації Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Влад 22.12.2015 18:37
Цитую пташник:
Я вважаю,що подібні публікації на сторінці "Прочерку" тільки принижує це інтернет-видання. Яка в цій інормації користь ? Кури та й годі.

К сожалению"Прочерк"теряет свою первоначальную значимость,как свободный от цензуры интернет-ресурс.Ганьба!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Пересічний громадянин 22.12.2015 17:55
Цитую Дописувач:
Заголовок цієї статті мав би бути наступний: На Чигиришщині чоловік сам у себе вкрав курей.
Ганьба!


Ця стаття свідчить про те як бездарно працює поліція. Замість того щоб дійсно розкривати тяжкі злочини, їх штучно створюють. Чому на такі факти не реагує прокуратура?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Черкащанин 21.12.2015 00:20
Яка у людей може бути довіра до поліції за таких дій? Дійсно соромно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Дописувач 20.12.2015 23:39
Заголовок цієї статті мав би бути наступний: На Чигиришщині чоловік сам у себе вкрав курей.
Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 реХформи 20.12.2015 23:34
а коли поліція знайде винних у побитті активістів а дамбі в Черкасах? Хоча, про що мова, ловити викрадачів кур значно прикольніше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Просто громадянин 20.12.2015 23:28
Соромно,що за цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження. Син проживає разом із матір'ю і напевно разом утримують домашнє господарство, тобто він також являється власником птиці, а відтак у його діях відсутній склад кримінального правопорушення. Це по-перше. По-друге, чому поліцейські не повідомляють про кількість курей, мабуть, що мова йде про одну чи дві курки. І по-третє, заявниця звісно, що не бажає, щоб її сина судили за свої ж кури. Але поліціянтів це не цікавить, бо для них головне прикрити свою бездіяльність от такими штучно створеними злочинами. Незважаючи ні на що, система не змінюється.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Гість. 20.12.2015 22:44
Підтримую Пташника. Несолідно якось. Провінційно дуже.Ще би про свині , у калюжі, серед вулиці написали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 пташник 20.12.2015 17:18
Я вважаю,що подібні публікації на сторінці "Прочерку" тільки принижує це інтернет-видання. Яка в цій інормації користь ? Кури та й годі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 пенсіонер 20.12.2015 16:17
і це вже він так допік рідній матері, що вона у такий спосіб здає його до буцегарні.а клопоту з оформленням стільки :-*