37 смілянських безробітних упорядкували придорожні смуги, зони відпочинку та заклади культури в селі Голов’ятине.

Роботи з благоустрою території села відбулися завдяки плідній співпраці фахівців Смілянського міськрайонного центру зайнятості з сільським головою Олегом Руденком.

Таким чином завдяки громадським роботам вдалося вирішити питання тимчасового заробітку жителів сільської місцевості. Про це повідомляють у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100