Під час сьогоднішньої сесії Черкаської міськради депутати не змогли ухвалити проект порядку денного навіть за основу.

Представники фракції «Черкащани» та «УКРОП» оголосили, що не будуть голосувати за проект, в якому до порядку денного включено обрання секретаря міськради та членів міськвиконкому, оскільки пропозиції щодо цих кандидатур несподівано змінилися лише сьогодні вранці.

У результаті голосування порядок денний за основу підтримала меншість депутатів.

Представник цивільного корпусу «Азов» заявив, що громадськість не допустить зменшення кількості своїх представників у виконкомі.

Зараз у залі засідань присутні близько 10 представників цього цивільного корпусу.

Міський голова оголосив перерву для засідання узгоджувальної ради.

Доповнено: Варто зазначити, що після перерви депутати виключили питання про обрання секретаря міськради і обрання членів міськвиконкому.

реклама

Коментарі  

 
+4 #9 Виборець 24.12.2015 22:43
Виборці згідно Конституції України - суверенної держави, обирали міську раду. Хто оте небритий? Від кого він виступає і як він та йому подібні з вулиці потрапляють на сесію - обраний громадою орган місцевого самоуправління? Дайте відповідь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 федор принципиальный 24.12.2015 15:42
Весь этот базар-прямая работа одарыча и его ш..вок,и это будет происходить до тех пор,пока одарыч находится в городе и мэрии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Фотограф 24.12.2015 15:29
Цитую Україна:
Хто фінансує ці приватні армії? У нас є поліція, СБУ, прокуратура? Поховались з переляку? Скільки можна годувати дармоїдів на держслужбі?

Для защиты Украины от агрессоров объявлен набор на воинскую службу по контракту в элиту армии - морскую пехоту.
Сколько активистов уже записалось?
Или только в полицию есть кандидаты?

Посмотрим как они прозвитуют о своих записавшихся добровольцах. Если нет, то они реально не активисты-патриоты, а шн..ри узаконенных п..ханов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Бампер 24.12.2015 15:24
Цитую Сергій:
перше відео - початок засідання. Чому стільки народу? ХТО ЦЕ???? ЦЕ ВСЕ ДЕПУТАТИ?

тіпа "журналісти"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Прокурор 24.12.2015 15:06
Громадські формування повинні контролювати роботу, а не прийматьи в ній участь!!! Доцільніше булб вимагати оприлюднення любих наказів, рішень, положень, програм на сайті міськ ради а громадські формування моглиб через депутатів або в якості дорадчого голосу щось пропонувати.

Бо громадських організацій в нас шаленна кількість а в раду хоче в осному їх силовий варіант. Хулігани та ті хто за звичай вирішує все шабашом та правовим бєспрєдєлом
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Україна 24.12.2015 12:45
Хто фінансує ці приватні армії? У нас є поліція, СБУ, прокуратура? Поховались з переляку? Скільки можна годувати дармоїдів на держслужбі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #3 Апрель 24.12.2015 12:12
клоуны в студию
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 сором 24.12.2015 12:11
Ну і хитруни Думали за ніч все порішати? Сухарьков молодець!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Сергій 24.12.2015 12:09
перше відео - початок засідання. Чому стільки народу? ХТО ЦЕ???? ЦЕ ВСЕ ДЕПУТАТИ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100