реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Липівський орнітологічний заповідник перетворився на справжню меку для браконьєрів, де полюють не на птахів, а на рибу. На цьому наполягають журналісти телеканалу «Інтер», які зловили тих, хто попри заборону вирішив збагатитись за рахунок незаконно виловленої риби.

На території заповідника розташована найбільша зимувальна яма Кременчуцького водосховища. Ловлять тут усі - від простих рибалок до колишніх керівників міліції, - стверджують журналісти, які зловили «на гарячому» браконьєрів із Прилук.

- Хто кришує? І рибінспекція, і водна міліція, і трохи екологія. Сьогодні вночі був зупинений, не зупинений, а затримані два браконьєри. Один з них - колишній начальник водної, нині поліції. За нього сьогодні ж уночі телефонував нинішній начальник водної поліції, - розповідає громадський активіст Андрій Котиченко.

Раніше активісти під час перевірки активісти зловили на службовому катері начальника опергрупи черкаської рибоохорони з товаришем.

Цей випадок у обласній рибоохороні не коментують до закінчення службового розслідування. Чи просто тягнуть час. З Нового року такої структури, як рибінспекція, взагалі не існуватиме. ЇЇ замінить новостворений рибний патруль.

- Якщо буде фінансування, це буде доцільно, але, якщо так само не буде фінансування, то ситуація в принципі не зможе помінятись, - каже начальник ГУ рибоохорони в Черкаській області Дмитро Дядик.

Вже з Нового року Кременчуцьке водосховище патрулюватимуть 40 працівників рибного патруля. Але зі старим законодавством вони навряд чи зможуть навести лад. За останні три роки жодного браконьєра в області не засудили.

реклама

Коментарі  

 
+1 #3 Освітянин 24.12.2015 19:43
Та НІ ВОНИ СПІЙМАЛИ НА ГАРЯЧОМУ БРАКОНЬЕРА НА ПРІЗВЕСЬКО Д...........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Dirty Harry 24.12.2015 18:46
Да я Вас умоляю, кто их ловить то будет? Все какие есть рыб. охран. подразделения все занимающиеся выловом рыбы и у всех есть свои каналы сбыта рыбы. Это же золотая жила. Таки да шановні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Чукча 24.12.2015 17:57
А шо ви хочете. Порося треба рік годувати, різати, смалити і кіло мяса 70-80 грн.
А тут нікого кормити не треба, закинув сітку, поймав толстолоба, закоптив и получіть кіло балика по 170 грн
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100