Очільник області обговорив із Громадською радою при ОДА кадрові питання. Вчора Юрій Ткаченко представив активістам своїх потенційних заступників.

На посаді першого заступника голова Черкаської ОДА бачить нинішнього заступника-керівника апарату Віталія Коваля. А на його місці – теперішнього радника Сергія Овчаренка.

– Обоє вже показали себе в роботі, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – Я знаю їхній потенціал, тому впевнений, що з новими обов’язками вони впораються. У разі призначення Віталій Коваль куруватиме питання регіонального розвитку, соціального захисту, екології тощо. А от Сергій Овчаренко, крім обов’язків керівника апарату, відповідатиме за медицину, цивільний захист і оборонну роботу, а також координуватиме роботу із правоохоронними органами. Це все поки попередньо.

Після спілкування з потенційними заступниками у Громадській раді підтримали кандидатуру Сергія Овчаренка й не заперечують проти призначення Віталія Коваля, утримавшись від рекомендацій. Нагадаємо, без першого заступника голова Черкаської ОДА працює більше року. Про це інформує пресс-служба Черкаської ОДА.

реклама

Коментарі  

 
+14 #40 Зіновій 05.01.2016 02:25
Оце так!!! Щодо Коваля не знаю. Можливо. А от щодо Овчаренка, то це вже занадто, навіть для сьогоднішнього "очільника"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #39 Марина 04.01.2016 20:27
Такого презрения и чувства ненависти к настоящей "власти" и лично к порошенко(прези дентом его назвать язык не поворачивается) не было даже к януковичу и его приспешникам. Всё больше и больше убеждаюсь в том.что при этой власти, Украина никогда не выберется из дерьма.Нарцисс порошенко осуществил свою давнюю мечту-превратить страну в сплошной бизнес проект.Он единственный из олигархов кто увеличил свои доходы за этот год.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #38 Dirty Harry 04.01.2016 18:48
Все, спалились ребята ну это пока предварительно... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #37 Варєра 04.01.2016 16:03
А оте ч... Назаренко якого там сидить?Вигнали з усіх усюд,а воно там в....(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #36 РУСАВСЬКИЙ 04.01.2016 14:34
МАТРАЦ ТОМУ ЩО ПОЛОСАТИЙ ЯК В ТЮРЕМНІЙ КАМЕРІ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #35 РУСА....... 04.01.2016 14:14
.......... МАТРАЦ ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #34 Язон 04.01.2016 11:48
Цитую Банду Геть!:
Жодного виробничника.

А что, ОГА -производственно е предприятие?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #33 Просто интересно 04.01.2016 10:56
Цитую Антон:
Ткаченко никого не назначает.Ему сказали он озвучивает,и на этом все. У нас в политике - говорящие головы сейчас
Ни смотря на всю одиозность Тулуба - это был губернатор на 90% самостоятельно принимающий решения, а это....так.....


кто ему говорит?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #32 Антон 04.01.2016 10:50
Ткаченко никого не назначает.Ему сказали он озвучивает,и на этом все. У нас в политике - говорящие головы сейчас
Ни смотря на всю одиозность Тулуба - это был губернатор на 90% самостоятельно принимающий решения, а это....так.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #31 Банду Геть! 04.01.2016 10:26
Жодного виробничника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100