реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Черкаський "ревізор", автор відеопроекту "Безправні" Андрій Серченко разом зі своїми колегами 25 грудня навідався із перевіркою у магазин "Казбет", що на розі вулиці Пушкіна та бульвару Шевченка. Там активісти виявили і зафільмували майже повну корзину продуктів, термін дії яких закінчився, пише vikka.ua.

Молодиків одразу помітили працівники магазину, які почали з’ясовувати причину відеозйомки та навіть спробували вирвати відеокамеру з рук. Учасником скандалу став і депутат Черкаської міськради від "Батьківщини", а за сумісництвом власник магазину Роман Діскант. Депутат вороже відреагував на дії молодих активістів: у відповідь почав агресивно сперечатися, знімати хлопців на телефон та виривати корзину з продуктами із рук.

Як відомо, автор інтернет-проекту "Безправні" Андрій Серченко взявся моніторити роботу місцевих супермаркетів.

реклама

Коментарі  

 
+7 #24 селянин 05.01.2016 17:50
надо еще и рестораны его проверить. может там просроченными суши и устрицами народ травят
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #23 Марина 05.01.2016 15:02
Буду тепер дивитися уважно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #22 Спец 05.01.2016 11:09
Цитую Бинго:
Ох и наглая р**а. "перетрогали товар..."
"Тут мой товар"..., вот бы и скормить все просроченное этому хозяину.
Надо представляться, чтобы входить в его магазин.
Ребятам РЕСПЕКТ
Хамлу, позиционирующем у себя как защитнику интересов черкащан в горисполкоме - ПОЗОР!


Свята завадили, все прострочене перевезти у ресторани цього ж пана та скормити там громадянам, але вже по ресторанним цінам.
У нього конвеєр, і крихтини зацвілої не пропадає, а тут замаявся з прийняттям бюджету для черкащан і не встиг :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #21 Бинго 05.01.2016 10:34
Ох и наглая р**а. "перетрогали товар..."
"Тут мой товар"..., вот бы и скормить все просроченное этому хозяину.
Надо представляться, чтобы входить в его магазин.
Ребятам РЕСПЕКТ
Хамлу, позиционирующем у себя как защитнику интересов черкащан в горисполкоме - ПОЗОР!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #20 Верник 05.01.2016 09:38
Цитую Прокурор:
Ниче, ниче, прийдет лето еще будет интереснее... Д////нт через дружбана мера Бондаренка уже пропхнул разрешение на установку павильена между Ериком и Чебуречной))) прям по алее... Ото красоту в городе новый мер делает... ларьки да павильенчики..

Для прохода к чебуречной оставляют ход в метр шириной)))) чую что потом как только там дела пойдут плохо - выкупят за копейки)))[/quote[quote name="Прокурор"]Ниче, ниче, прийдет лето еще будет интереснее... Д////нт через дружбана мера Бондаренка уже пропхнул разрешение на установку павильена между Ериком и Чебуречной))) прям по алее... Ото красоту в городе новый мер делает... ларьки да павильенчики..

Для прохода к чебуречной оставляют ход в метр шириной)))) чую что потом как только там дела пойдут плохо - выкупят за копейки)))

оно и чебуречная уже не та...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Саша 05.01.2016 01:58
Вот вам и новое " ЕВРОПЕЙСКАЯ ВЛАСТЬ " за что боролись на то и опоролись !!!! Любуйтесь!!! :lol: :lol: :lol: :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #18 підприємець 04.01.2016 20:30
19-річний въюноша піариться, провокує дешево, а народ ведеться... Ще гірше, якщо виконує чиєсь замовлення майже безкоштовно.. А скільки ж однолітків такого хороброго та завзятого побачать, майже помуштрував дорослого, знаного в місті, бізнесмена- політика,а заодно і дядів-поліціянтів..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #17 РУСАВСЬКИЙ 04.01.2016 20:21
ПІД БАНДЮКАМИ ВІН НІКОЛИ НЕ БІГАВ А ОТ З МУСАРНІ ПОЧИНАВ....ВІН НАВІТЬ СЛУЖИВ У ВНУТРІШНІХ ВІЙСКАХ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #16 Уточка 04.01.2016 17:11
Цитую РУС......:
ОЦЕ ТАК ЗАСВІТИВСЯ ТА ЗАСВІТИВСЯ БУВШИЙ "МУСОРОК" .............


він ніколи ментом не був, його біографія простіше : 90-і - бігав під б....дюками, а потім "успішний" політик і бізнесмен
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #15 НК 04.01.2016 14:47
Багач-депутат Діскант нервує, бідній дорослій людині ТИкає. Ганьба!