реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

У Черкасах за матеріалами Служби безпеки України засуджено місцевого мешканця, який вів сепаратистську пропаганду через соціальні мережі.

Правопорушник був активним учасникам проросійських груп у соціальних мережах, де розповсюджував матеріали антиукраїнського змісту із закликами до зміни меж території та державних кордонів України. Також інформував терористів т.зв. «ДНР» та «ЛНР» про військовослужбовців Збройних сил України та їх командирів, представників добровольчих батальйонів, волонтерів.

На початку вересня 2015 року співробітники Служби безпеки України затримали пропагандиста, під час обшуку із його квартири було вилучено комп’ютерну техніку, флеш-носії з антиукраїнськими агітаційними матеріалами.

Згідно з рішенням Придніпровського районного суду м. Черкаси пропагандиста сепаратизму визнано винним за ч.1 ст. 110 ч. (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України та засуджено до 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік, інформує прес-група УСБУ України в Черкаській області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-4 #30 Важний патрiот Черкас 13.01.2016 08:43
Цитую Антирашист:
Цитую марина:
Ну хоть рассмешил, и на том спасибо

Кушай, не обляпайсИ! Чай не щи лаптем хлебаем - оттого и говорить умеем. А ваще-то в Тамбове гутарють, дескать, СМЕХ БЕЗ ПРИЧИНЫ - ПРИЗНАК СЕПАРИНЫ ;-)

Декiлька питаннь:
1. хто вам дав право ставити коменти осіб, які або не поважають український
етнос небажанням розмовляти українською або неповажають цю
державу судячи з їхніх антидержавних постів в соцмережах?
2. хто вам дав право прикривати ганебні факти відвертого непатріотизму
дописувачив встановивши норму по закриттю екаунтів в соцмережах
щоб люди не знали яке лайно ви тут друкуєте?
3. шила в мішку не сховаєш. коли люди щодня взнають яке
лайно пролізло в дописувачи - язони,черка-н, азови-патріоти росії, українофоби то ви думаєте вас люди будуть поважати що ви були в модераторах
яка сортувала лайно і відібрала таке від якого всіх вивертає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Черкащанин 12.01.2016 18:46
Цитую Черкащанин:
Смішно, як ватна срань починає суєтиться у кожній темі, де йдеться про те, що їх у Черкасах не люблять, хоч ти трісни.
А коли тема втихає з коментарями - зазвичай ще тиждень, ковтаючи сльози вперемішку із соплями, сєпарки мінусують ті пости, у яких йдеться про підтримку "посадки" рашистів на тюремні нари :-x

Я думаю, на коменти рашистів просто "забивать" треба - вони й так знають, що Черкаси їх мають за чмошників. А вони хай скрінять свої плюси-мінуси, наставлені зі змінних айпішників і шлють хазяям у рашку для премій. Чим більше Путлєр тратитиме бабок на таких урюків - тим краще - бабки у рашки і так вже закінчуються ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #28 Азов 12.01.2016 17:01
Цитую Антирашист:
Цитую марина:
Ну хоть рассмешил, и на том спасибо

Кушай, не обляпайсИ! Чай не щи лаптем хлебаем - оттого и говорить умеем. А ваще-то в Тамбове гутарють, дескать, СМЕХ БЕЗ ПРИЧИНЫ - ПРИЗНАК СЕПАРИНЫ ;-)

Класно "вмив" бабушку! :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #27 Антирашист 12.01.2016 15:31
Цитую марина:
Ну хоть рассмешил, и на том спасибо

Кушай, не обляпайсИ! Чай не щи лаптем хлебаем - оттого и говорить умеем. А ваще-то в Тамбове гутарють, дескать, СМЕХ БЕЗ ПРИЧИНЫ - ПРИЗНАК СЕПАРИНЫ ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 RSS 12.01.2016 14:38
ХОРОША ТЕМА ДЛЯ СБУ! Можна нову партію сєпарів по айпішниках в коментах навидьоргувать - місця в СІЗО вистачить ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #25 Черкаський Снiгур 12.01.2016 13:20
То руськiй язик,то українська мова.
Ні х\\\\\\а ви, підляшки не змінюєтеся з часом:як був кугутський погляд на світ,так і зостався і зостанеться назавжди:
1.1350рік: о, в Московському князівстві коні як в татар, а в ляхів – бусурманські аргамаки! Йдемо до ляхів!
2.1647 рік: о. в Польщі ми тягаємо з під панів "нічні вази", але ж вони – золоті! А в Московії прийдеться землю орати...То йдемо до ляхів!
3.1707 рік:о, в шведів криця та сукно – найкращі в світі, а в москалів – поганенькі. Йдемо до шведів!
4.1918.рік:о, в УНР нічого немає, а в Пілсудського все французьке! Йдемо до ляхів!
5.1939 рік. о, в ляхів тільки коні, а в червоних – танки та літаки. Йдемо до червоних!
6.1941 рік: о, в червоніх тільки нагани, а в німців – парабелум, мессершмідт, юнкерс...Йдемо до німців.
7.2013 рiк: " ЕС прийди " , це як мінімум, Caterpillar, а "Путін прийди " , по максимуму, це шльопання личаків .Йдемо до Эуропе!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #24 # 12.01.2016 10:21
Цитую Черкащанин:
Смішно, як ватна срань починає суєтиться у кожній темі, де йдеться про те, що їх у Черкасах не люблять, хоч ти трісни.
А коли тема втихає з коментарями - зазвичай ще тиждень, ковтаючи сльози вперемішку із соплями, сєпарки мінусують ті пости, у яких йдеться про підтримку "посадки" рашистів на тюремні нари :-x

+100500 :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 Язон 11.01.2016 23:51
Цитую Черкаський сніговик:
Це зрада.Та усi дописи у темi на москальский мовi.

Боже, порятуй Україну від дурнів, з ворогами якось впораємося...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #22 Язон 11.01.2016 23:09
Цитую марина:
Скажите, а вы действительно довольны нашим правительством или страшно написать!?

Если народ полностью доволен властью - это значит, что страна тяжело больна. Я не голосовал за эту власть, и не все её действия одобряю. Люди выбрали тех, кого выбрали, и эта власть другой быть не может. Но я не разочарован, потому что не очаровывался. И то, что мы имеем сегодня - гораздо лучше того, чего я опасался в марте 2014. Например, если бы не удалось обеспечить поддержку международного сообщества, и санкциями остановить путлеровскую агрессию, сегодня Черкассы бы лежали в руинах ,как Дебальцево и Углегорск, и лугандонские головорезы сегодня грабили бы черкащан, как грабят Донецк и Горловку. Или не добились бы реструктуризаци и и частичного списания долгов прошлой власти - и тогда бы февраль 2015 детской прогулкой бы показался, пике было бы глубже, чем в 93. Революция - операция на общественном организме, тяжёлая и опасная. После неё не танцуют.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #21 Снiговик з Черкас 11.01.2016 22:32
Цитую Верник:
Цитую Черкащанин:
Смішно, як ватна срань починає суєтиться у кожній темі, де йдеться про те, що їх у Черкасах не люблять, хоч ти трісни.