реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Національно-визвольний рух «Правий сектор Черкащини» звернувся до СБУ, прокуратури та поліції з вимогою перевірити законність діяльності Черкаської обласної ради.

На переконання Правого сектору, склад нинішньої обласної ради працює незаконно. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив керівник політичного крила черкаського осередку національно-визвольного руху "Правий сектор" Андрій Гоца, наголосивши, що нині складається враження - правосуддя в Україні вибіркове.

Правий сектор вважає, що обласна рада діє незаконно. Вони мають відповідні матеріали, проте хочуть, щоб цим питанням займалися ті органи, які покликані цим займатися.

- Ми зверталися ще 12 грудня в Генпрокуратуру з цього питання, але відповіді не отримали, - каже Андрій Гоца.

Правий сектор називає нинішній склад облради таким, що захопив владу незаконно. І до Генпрокуратури активісти зверталися насамперед тому, що не вважають керівників черкаських правоохоронних структур незаангажованими.

- Черкаське керівництво прокуратури, поліції і СБУ було присутнє на так званих сесія облради. Реакції не було... Зараз ми даємо шанс цим керівникам виправити свої помилки. Бо той документ, який зачитували на першій сесії облради - просто папірець. Ми не вимагаємо чогось надзвичайного. Просто виконайте рішення судів, перерахуйте голоси... І нехай навіть буде той самий склад ради згідно перерахунку голосів. Нам байдуже. Це вибір людей. Проте має бути законна процедура!

Правий сектор також заявляє, що постраждав активіст, який займався питанням законності роботи облради - Кісільов Петро. Він зазначив нападу і був порізаний ножем. На щастя, за словами Андрія Гоци, чоловік вижив.

- Якщо нас не почують, то ми змушені будемо перейти до прямого народовладдя. Це створення громадських рад, але не тих, що постворювали собі керівники всіляких структур, а тих, які будуть обрані народом. Але має бути механізм і їх обрання, і їх усунення.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #25 Николай 16.01.2016 14:54
Средствам интернета верить нельзя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #24 Николай 16.01.2016 14:53
Не много ли берет на себя пронацистская организация.??Они привозили оружие на майдан для расстрела беркутовцев,что бы завязалась большая трагическая драка.Там же был и Пашинский со своими финансами.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 UKR 14.01.2016 11:26
Гоца! У нас в Черкасах дуже не люблять політичних заробітчан. Але якщо на своїх, домашніх заробітчан дивляться просто з презирством, то на заїжджих, Гоца - тим поглядом, у якому написано "ПНХ"!
Якби ж ще хтось не знав, що твоя контора, яка тільки ганьбить славу "ПС" часів Майдану і Аеропорту, у Черкасах нині кришує приватні інтереси політінтриганів Міші М. і Толі Б.!
До речі, підкажи, хто тепер "головний начальник "Правого сектора" України - після того як Ярош заявив, що не бажає з вами ганьбитися, а буде тільки з бійцями ДУК, які воюють проти зовнішнього ворога, а не гадять всередині власної держави.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #22 Верник 14.01.2016 10:28
Цитую Язон:
И ещё. Вот ни хрена непонятно, какого лешего хотят от украинской власти Гоца и прочие правосеки, которые эту власть объявили оккупационной и отказываются соблюдать законы Украины?


а думаешь тот Гоца и др. знают??? сверху свистнули - неси бумажку читай...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #21 ХМ 14.01.2016 10:15
нахрен маски ?? боитесь чего то пацаны??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Реаліст Комаров 14.01.2016 09:37
А економіка ясе падає і падає під шурхіт різних закликів .... Якби не іноземні долари та євро, то мабуть вже був би повний хаос, а виробництво повністю зупинилося б.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #19 Москаль Чарівник 14.01.2016 08:52
Ігрушечні солдатіки чинної влади. Щоб справжні не взялися за діло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #18 Вікторія 14.01.2016 00:46
Зброд править країною, говорять від народу але хто вас вповноважив від всіх говорити, робіть заяви від себе, а от обласних депутатів вибрав народ. Кожне чмо хоче влади. Скільки на цей раз проплатили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #17 шаман 13.01.2016 23:42
Кто то может пояснить:почему эти ребята в ,яко бы,своей стране стоят в балаклавах?Почему они скрывают свои лица от народа Украины?Почему поголовно безработные?Почему эти бездельники присваивают себе право истины в последней инстанции? Почему эти "патриоты" тут хызуются,а не на Востоке?Что они умеют кроме скакать и орать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #16 БМП 13.01.2016 22:26
По городу куча плакатов о наборе добровольцев на контрактную службу в армию Украины. Стране нужны защитники. телефон для записи: 0 800500001.
Побратимы, вернее ряженые клоуны, именуемые себя "патриотами", вы еще здесь? Или еще не отработали очередной заказ? На чьи деньги сегодняшнее шоу?