За словами свідка, якого звати Іваном (прізвище він попросив не вказувати), учора ввечері він їхав до свого села власною автівкою із Черкас через Золотоношу, і, не доїжджаючи до цього міста, близько 21-ої години, побачив машину «Фольксваген Туареґ», яка перекинулася.
В коментарі «Прочерку» свідок повідомив, що був одним із тих водіїв, які зупинилися біля місця ДТП, щоб, у разі необхідності, надати допомогу. В автівці, яка перекинулася і стала на дах, було троє людей. Один із чоловіків, власник машини, за словами свідка, – підприємець і депутат обласної ради (Радикальна партія) Микола Пошиваник. Він був не за кермом, а сидів позаду. Двоє інших поводилися неадекватно і агресивно, тому хтось викликав «швидку допомогу». Чоловіки вискочили з машини і почали тікати, але їх повалили і всадили до «швидкої». Після цього «швидка» поїхала в Золотоношу. Через деякий час поїхав своєю дорогою і свідок.
У Золотоноші він побачив, що автомобіль «швидкої» зупинився на узбіччі. Вийшовши з машини і підійшовши до «швидкої», Іван дізнався, що чоловіки, яких забрали під Золотоношею, під час руху продовжили буянити. Бля машини були якісь люди, які заспокоювали п’яних.
– Чоловіки вистрибували з машини, дебоширили, лякали працівників «швидкої допомоги» звільненням, – розповів свідок. – Розповідали, що вони – влада. Один казав, що є заступником голови районної ради з Чорнобая, а другий – що голова Чорнобаївської райадміністрації... Поламали дороговартісне обладнання.
За словами Івана, за кермом автівки що перекинулася, сидів той чоловік, який потім назвався заступником голови райради.
Голова Чорнобаївської райдержадміністрації Сергій Джоболда в коментарі «Прочерку» заперечив свою участь у згаданому ДТП і взагалі свою присутність під Золотоношею вчора ввечері.
Керівник сектору зв’язків з громадськістю обласного управління поліції Дмитро Грищенко повідомив «Прочерку», що справді у п’ятницю, 15 січня, біля 21-ої години вечора, біля Золотоноші перекинувся автомобіль «Фольксваген Туареґ». Травмованих не було, до лікарні ніхто не звертався, водій був тверезим.
Поліцейський Андрій Темченко, який оформляв ДТП, також каже, що водій був тверезим. На його думку, у водія задзвенів телефон, і той спробував з’їхати на узбіччя, щоб поговорити. Але, відволікшись, потрапив у придорожній кювет, і автівка перекинулася на дах. За словами поліцейського, біля місця події зібралося багато автомобілістів, які пропонували допомогу, але всі поводилися адекватно.
реклама
Коментарі
модератор, це ти мутний... пишеш єрунду під різними ніками.
Под ником москаленко засел какой-то мутный товарищ, схоже на многое способен.
Стрічка RSS коментарів цього запису