реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Нещодавно у Чорнобаївському районному спортивному комплексі запрацював оновлений басейн. Тепер в смт. Чорнобай планують відкрити і льодову ковзанку. Про це повідомила прес-служба управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

«Не залишаємо осторонь і шанувальників зимових видів спорту, і навіть природа нам в цьому сприяє. Незабаром запрацює відкритий льодовий каток, де усі любителі ковзанярського спорту зможуть себе проявити,а бажаючі пограють в хокей», - зазначив голова Чорнобаївської РДА Сергій Джоболда.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Бобик 27.01.2016 18:09
Цитую НФ:
Даремна трата коштів і нерозумне рішення, або звичайний популізм. В Черкасах на всю кількість місцян єдина ковзанка.Цікаво,як ви дотримаєтесь санітарно-технічних правил та норм.

Морози скінчилися а вони тепер за ковзанку беруться. Тротуари краще від ковзанки піском посипайте
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Іркліївський Козак 27.01.2016 16:58
А взяти лопату та на чолі народних мас розчистити сніг у селищі вам слабо? Хіба залити ковзанку треба великого ума? Ви б хоч у вікно подивилися, там уже відлига і з вашої ковзанки вийде пшик. Здається, що вам проблеми селища до того місця, яким човгаєте на стільці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Чорнобривчик 27.01.2016 15:56
Шановна Чорнобаївська владо,дорогі держиморди. У Чорнобаях на вулицях така ковзанка,що і заливати не потрібно. Одним словом сракопад. Ви краще дороги почистіть. А каток в Чорнобаях давно вже на ставку є, жителі зі своїми дітлахами розчистили від снігу лід та й ковзають на ковзанах біля селищного парку. Без участі нашої доблесної влади, селищної головихи, голови РДА, народних депутатів та інших голів та головок.Одним словом без держиморд. Як без вас добре жити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 БублIk 27.01.2016 13:16
Хлiба та видовищ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 НФ 27.01.2016 13:10
Даремна трата коштів і нерозумне рішення, або звичайний популізм. В Черкасах на всю кількість місцян єдина ковзанка.Цікаво,як ви дотримаєтесь санітарно-технічних правил та норм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Шиш 27.01.2016 13:10
Цитую Olga:
Краще б відновили роботу автостанції і подумали про людей.

Цитую Сидоров.:
Пізнувато , щось надумались. На вулиці он + 6 обіцяють.Розтане все.


Якби новини були реальні, а не переписані з переписаного, то це сьогодні було б не новиною. Каток давно уже залитий...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Olga 27.01.2016 12:19
Краще б відновили роботу автостанції і подумали про людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Джон 27.01.2016 11:32
Весь Чорнобай - суцільна ковзанка. А Болда най лікує ..........................,бо ще раз Толіком в кюветі і буде кабиця.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 Сидоров. 27.01.2016 11:27
Пізнувато , щось надумались. На вулиці он + 6 обіцяють.Розтане все.