На центральній площі Сміли розбирають новорічну ялинку, пише газета "Сміла".

За словами працівників, які займаються її демонтажем, дерево після того, як з нього знімуть новорічні прикраси, відправлять на обігрів малозабезпеченій сім’ї.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100