реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Директор підприємства «ЧСУ 525», яке здійснює зимове утримання доріг, Андрій Бортник роз’яснив у «Фейсбуці» необхідність обробляти дороги протиожеледним реагентом при потеплінні.

«Сьогодні зранку отримав 51 дзвінок та повідомлення. Половина з питанням навіщо обробляємо дороги при плюсовій температурі, половина з скаргами на ожеледицю на дорогах. Поясню детально. Для здійснення обробки ми повинні отримати офіційний прогноз гідрометеоцентру з прогнозом ожеледиці. При плюсовій температурі повітря і відсутності переходу температури через 0 превентивна обробка доріг реагентом не здійснюється. Разом з тим за допомогою спеціального дорожного сканеру Marwis німецької фірми Luft ми контролюємо стан дорожного покриття. Він визначає температуру на поверхні дороги та кооф. зчеплення», – зазначив Бортник.

«У разі утворення ожеледиці здійснюємо обробку, відповідно до "правил утримання доріг та вулиць населених пунктів". Як видно з довідки гідрометеоцентру температура поверхні дороги з 23-00 була від’ємна. Але ожеледь почала утворюватись близько 6 ранку. Тому було прийнято рішення здійснити обробку головних магістралей відповідно до регламенту. Рішення про обробку доріг тільки після винекнення ожеледиці при плюсовій температурі повітря і мінусовій дорожного покриття прийняте з метою економії бюджетних коштів», – роз’яснив підприємець.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+18 #2 Лікар 03.02.2016 14:33
Чому ж тоді Борник не обробляв проїзну частину перед снігопадами на початку та в середині січня, хоча гідрометцентр надсилав прогноз і тоді? Чому не забезпечено очищення тротуарів, перехресть та біля бордюрів? Дуже схоже на чергове замилювання очей з метою дерибану державних коштів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 очі бачуть 03.02.2016 13:09
як повністю розчистити дорожнє полотно, а не залишати від бордюрів по 1 метру не чищеної дороги то ЗАСЬ. А от в теплу погоду. коли дорога чиста то обробка ОБОВ"яЗКОВО!!!. ну кудєснік
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100