реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Очільник обласного департаменту освіти Валерій Данилевський розповів, як учні шкіл Черкащини наздоганятимуть навчальний план після січневого карантину пов’язаного з епідемією грипу в більшості областей України.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки України роз’яснило, що “відпрацьовувати карантин” за рахунок канікул заборонено.

– Весняні канікули в школах Черкащини будуть, можливо трохи коротшими, але будуть. Залишати учнів без канікул – заборонено. Ми рекомендуємо школам області не робити велике навантаження на школярів додатковими уроками в будні дні. Частина пропущених уроків в період карантину будуть проведені в суботні дні, – цитує чиновника сайт "Дзвін".

У середньому, в школах Черкащини карантин тривав близько двох тижнів.

реклама

Коментарі  

 
-1 #9 бульба 10.02.2016 23:34
Цитую Інь і Янь:
Пане Данилевський,а як тоді розуміти зміст листа МОН України від 05.02.2016 № 1/9-62?
Як бути з гранично допустимим навантаженням... якщо навчатися по суботах?

А коли присідальників цікавили люди і результат? Суботнє навчання це даремно проведені дні в школі,бо нинішнє навантаження можливо лише виконати навчаючись з ранку до ночі. Черговий піар дибилізм присідальників без остаточного результату - знань. Головне вони програму свою нікчемну вичитають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Язон 10.02.2016 22:26
Цитую Ірина:
Діти і так слабі, а Ви ще їх застявляєте вчитися по суботах, тільки в нас в Україні таке можливо. Заставили дітей сидіти дома, а потім вчіться по шість днів на тиждень і кожний день по шість уроків. Браво, таким керівникам!

Благодаря карантину у меня внуки впервые зимой не болели. Мера себя оправдала. А вот насчёт суббот -приказ министерства их прямо запрещает. Так что - самодеятельност ь ,пан Данилевский! Хотя в СССР мы учились по субботам, и никто от этого не умер...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 Язон 10.02.2016 22:20
Я выложил цитату из приказа министерства № 1/9-62 від 05 лютого 2016 року. Никаких суббот, никакого сокращения весенних каникул. Ужимайте учебный материал, переделывайте календарный план, уменьшайте количество уроков, при сохранении зарплаты учителей, при необходимости - продляйте учебный год на июнь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Язон 10.02.2016 22:15
Органам управління освітою
Керівникам навчальних закладів
Щодо організації навчального процесу
На звернення органів управління освітою Міністерство освіти і науки України надає роз'яснення щодо організації навчально-виховного процесу в частині освоєння учнями в повному обсязі навчального матеріалу в умовах запровадження карантину.
Навчальний матеріал може бути освоєний за рахунок ущільнення, самостійного опрацювання, засобів дистанційного навчання тощо.
Менша кількість проведених вчителем уроків через об’єктивні обставини, описані вище, не може бути причиною вирахувань із його заробітної плати.
потрібно беззастережно виключити можливість перевищення тижневого гранично допустимого навчального навантаження на учнів, визначеного ДСанПіН 5.5.2.008-01, та врахувати, що тривалість канікул протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів, а навчальний рік у школах закінчується не пізніше 1 липня.
Заступник Міністра Павло Хобзей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Язон 10.02.2016 21:25
Органам управління освітою
Керівникам навчальних закладів
Щодо організації навчального процесу
На звернення органів управління освітою Міністерство освіти і науки України надає роз'яснення щодо організації навчально-виховного процесу в частині освоєння учнями в повному обсязі навчального матеріалу в умовах запровадження карантину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 али 10.02.2016 18:04
ТРЕБА ГНАТИ ТАКИХ ПЕДАГОГЫВ. НЫЯКИХ СУБОТ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Семен 10.02.2016 17:29
Цитую Ірина:
Діти і так слабі, а Ви ще їх застявляєте вчитися по суботах, тільки в нас в Україні таке можливо. Заставили дітей сидіти дома, а потім вчіться по шість днів на тиждень і кожний день по шість уроків. Браво, таким керівникам!

ві хотите лишить детей весенних каникул?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Інь і Янь 10.02.2016 17:03
Пане Данилевський,а як тоді розуміти зміст листа МОН України від 05.02.2016 № 1/9-62?
Як бути з гранично допустимим навантаженням... якщо навчатися по суботах?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Ірина 10.02.2016 15:19
Діти і так слабі, а Ви ще їх застявляєте вчитися по суботах, тільки в нас в Україні таке можливо. Заставили дітей сидіти дома, а потім вчіться по шість днів на тиждень і кожний день по шість уроків. Браво, таким керівникам!