реклама

реклама

Сергій Халупінський (зліва) з владної газети переходить поближче до губернатора – на роботу в ОДА

Сергій Халупінський (зліва) з владної газети переходить поближче до губернатора – на роботу в ОДА

Головний редактор газети «Черкаський край» Сергій Халупінський працюватиме в облдержадміністрації.

 У кадровому відділі ОДА «Прочерку» розповіли, що у понеділок на координаційній нараді було оголошено, що його призначено заступником начальника відділу патронатної служби голови облдержадміністрації.

- Я ще там не працюю, - каже «Прочерку» Сергій Халупінський. – Нині я ще працюю в газеті, однак те, про що ви говорите, є в моїх планах. Коли я перейду, не знаю, бо не я вирішую. Ще не було про це розмови і колектив не знає.

Хто керуватиме газетою замість нього, пан Сергій прогнозувати не береться. Каже: колектив вирішуватиме на загальних зборах. Щодо своєї попередниці на уже новій посаді Оксани Хіміч, котра раніше керувала губернаторською прес-службою, то за словами Сергія Халупінського, вона нібито узагалі звільнилася з роботи в ОДА.

реклама

Коментарі  

 
+1 #26 Світла 12.09.2011 17:17
З Сергієм Халупінським разом пропрацювала більше п"яти років. Знаю його як надзвичайно працелюбну, порядну і розумну людину та професійного журналіста. Його крок щодо зміни роботи чудово розумію, бо він, як чоловік, не може прогодувати родину, отримуючи ту дещицю зарплати у "Черкаському краї". Знаю, що він з працівниками редакції у скрутні часи змушений був працювати взагалі задарма, аби газета вижила. Тому, Сергіє, щиро бажаю тобі успіхів на новій ниві. Бережи тебе, Господь!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #25 QWERT 09.09.2011 10:06
Цитую Якщо бути справедливим...:
Якщо я не помиляюсь, то пана величати Халупінський Сергій Євстахійович. Так що задню включати не треба і за слова як "комсомолець" треба відповідати, а так дійсно Ви виправдовуєтись як "журналюжка"...

Гидко спостерігати за тим,як якийсь суб"єкт користується нагодою витерти ноги об Халупінського, а "Прочерк" не фільтрує його гнилий базар. Панове журналісти, де ж ваша солідарність?!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #24 Якщо бути справедливим... 08.09.2011 21:33
Якщо я не помиляюсь, то пана величати Халупінський Сергій Євстахійович. Так що задню включати не треба і за слова як "комсомолець" треба відповідати, а так дійсно Ви виправдовуєтись як "журналюжка"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #23 Якщо бути справедливим... 08.09.2011 21:25
Сергію, Ви напевно забули як у свій час обіцяли написати статтю в честь маленького "юбілею" нашої організаціії, до речі обіцяли прислати журналіста або самому навідатись до нас, пройшло два роки, ми так і не побачили і не почули нікого... А так "обіцяли"! Жаль, що такі редактори забудьковаті і брехливі. Ми розуміємо, що організація наша "не хлібні", з якої що то можна "поиметь"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #22 Вах! 08.09.2011 15:47
Цитую Сергій Халупінський:
я пройшов хорошу школу комсомолу і не забув, що повинен сказати комсомол, коли партія каже «треба». В цьому суть роботи на державній службі, інакше – анархія.

:sad: Знав, що ти в ПР, та не знав, Сергію, що ти настільки вже "регіонал". Який ще подвиг жителі Донбасу мають здійснити, щоб ти "разувєрілся" у їхній "визвольній місії"?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #21 Сергій Халупінський 08.09.2011 13:12
І останнє, у відповідь на комент №9. Шановний анонім, ви мене погано знаєте і ніколи зі мною не працювали, інакше б не допустили помилки в написанні мого прізвища. Ваше твердження є голослівним, краще б підсилили його конкретикою, нагадали б, що я обіцяв вам, наскільки дотримання слова було б законним, скільки за це дають на Гоголя, 316. А те що тягнув гуму, то, повірте, суто для того аби виграти час і з’ясувати що відбувається…
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #20 Сергій Халупінський 08.09.2011 13:08
Стосовно моєї наступної роботи. Знову розчарую декого – я не буду працювати в адміністрації. І справа, даруйте, не в тому, що «треба брати під козирок» або «чєго ізволітє»… На відміну від багатьох авторів попередніх коментів, я пройшов хорошу школу комсомолу і не забув, що повинен сказати комсомол, коли партія каже «треба». В цьому суть роботи на державній службі, інакше – анархія.
Коли я повідомив голову, що прийняв рішення залишити посаду головного редактора, мені дійсно було запропоновано допомогти в роботі на посаді заступника начальника патронатної служби голови облдержадмініст рації. Але це не моє. Службовцем я себе не уявляю, тому маю намір і далі у тій чи іншій мірі реалізовувати себе у ЗМІ. Ось і вся правда!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #19 Сергій Халупінський 08.09.2011 13:07
Стосовно майбутнього газети — будьте певні, восени 2018 року разом із Лілією Павлівною Шитовою – другий редактор «Черкаської правди»/«Черкаського краю» (дай Бог їй здоров’я), Борисом Прокоповичем Педченком – четвертий редактор, Володимиром Сергійовичем Головковським – п’ятий редактор, Тетяною Станіславівною Калиновською — сьомий редактор (учора її обрано загальними зборами трудового колективу) я підніму повний келих за 100-річчя газети і її трудовий колектив! «Черкаський край» був, є і буде, як би сильно цього не хотів дехто, в тому числі і з авторів попередніх коментарів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #18 Сергій Халупінський 08.09.2011 13:06
Шановні колеги! Передовсім, дякую за уваги до моєї скромної персони :lol:
На жаль, мушу вас розчарувати - ніхто мене у шию не штовхав і не "купував". Природу ваших коментарів я розумію – ну, дуже хочеться, щоб був конфлікт: влада виїла або задушила, утиски свободи слова, треба боротися до кінця… Але цього немає. Робота на посаді головного редактора була моєю валізою без ручки, а не «автономією» (відповідь на комент №12). Залишити її — моє особисте право, до речі, це була моя третя спроба. Єдине, що мене тримало на цій посаді — бажання, щось зробити для газети і колег по роботі. Та коли бажання не співпадають з можливостями — валіза без ручки стає непідйомною...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #17 к рылохлопу 07.09.2011 20:24
Вы еще и садо-, или только мазо?