реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

За результатами голосування на останній сесії Черкаської міської ради у понеділок, 15 лютого, було скликано засідання депутатської фракції «УКРОП». На засідання запросили всіх депутатів-УКРОПівців міської ради та членів ради міської організації.

Основне питання - позиція депутата Черкаської міської ради від УКРОПу Михайла Бінусова. Варто зауважити, що останній на засідання фракції не з’явився.

В результаті обговорення ситуації, що склалася депутатська фракція УКРОП в Черкаській міській раді вирішила:

- підтвердити попередню позицію фракції, щодо голосування за зміни до регламенту та членів виконавчого комітету Черкаської міської ради.

- за порушення організаційної дисципліни, та голосування всупереч позиції фракції виключити Бінусова Михайла Марковича із фракції «УКРОП» в Черкаській міській раді.

- зобов’язати керівника депутатської фракції УКРОП в Черкаській міській раді Зорю Руслана Сергійовича підготувати та подати до Черкаської міської ради документи, щодо зміни персонального складу фракції.

Про це у "Фейсбуці" повідомив депутат міськради Руслан Зоря.

Нагадаємо, депутат від фракції "Укроп" Михайло Бінусов під час сесії у п’ятницю наперекір своїм однопартійцям проголосував за склад виконавчого комітету.

реклама

Коментарі  

 
+1 #19 бульба 16.02.2016 21:14
Цитую UKR:
БінусОВ - "укроп"? Корбан і Бєня Коломойський - "укропи"? Цікаво, а я тоді хто по національності?

Лол, як і всі ми - українці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 бульба 16.02.2016 21:13
Цитую Aлиса:
Бинусов .........ещё тот. Своих подчинённых в защите прав потребителей, заставляет трусить бедных предпринимателе й, за что подчинённые на днях поплатились, попались на взятке. Зато сам: белый, толстый и пушистый ездит на честнозаработан ном лексусе. Я не знаю куда Зоря смотрел, беря в свою партию таких явно выраженных тушек.

:lol: відповідь читай у своєму коментарі (бабки, лексус)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 ХМ 16.02.2016 18:17
Цитую Aлиса:
Бинусов .........ещё тот. Своих подчинённых в защите прав потребителей, заставляет трусить бедных предпринимателе й, за что подчинённые на днях поплатились, попались на взятке. Зато сам: белый, толстый и пушистый ездит на честнозаработан ном лексусе. Я не знаю куда Зоря смотрел, беря в свою партию таких явно выраженных тушек.


вы как маленький, а кого ему брать в список ?? честного работягу завода или водителя маршрутки ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #16 Україна 16.02.2016 15:47
Хто брав Бінусова до списків? чому про це не говорять? От що буває коли в партійні списки беруть богатих людей і чи не за гроші він потрапив до "Укропу". Це ганьбить усю партію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 заміна 16.02.2016 15:41
Краще б позбулись, нарешті, Зорі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 UKR 16.02.2016 15:32
БінусОВ - "укроп"? Корбан і Бєня Коломойський - "укропи"? Цікаво, а я тоді хто по національності?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 Черкащанин 16.02.2016 14:44
Взяли за вуха і викинули з партії і фракції. Це нормально - як мінімум, для вух зарядка ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Черкащанин Володя 16.02.2016 14:30
Бинусов теперь будет носить клеймо(теперь я знаю сколько ты стоишь) на лбу всю жизнь, пока будет жить в Черкассах. Позор!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #11 Солоха 16.02.2016 11:45
Гура проплатив,а тепер цей горе-депутат трохи шкодуватиме,але не пропаде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #10 Aлиса 16.02.2016 11:31
Бинусов .........ещё тот. Своих подчинённых в защите прав потребителей, заставляет трусить бедных предпринимателе й, за что подчинённые на днях поплатились, попались на взятке. Зато сам: белый, толстый и пушистый ездит на честнозаработан ном лексусе. Я не знаю куда Зоря смотрел, беря в свою партию таких явно выраженных тушек.