Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко склав повноваження депутата Черкаської обласної ради Про це він повідомив у Фейсбуці.


«Складаю депутатські повноваження. Відповідну заяву подав до облради. Уже за кілька місяців має запрацювати реформа держслужби. За новим законом, нагадаю, головування в адміністрації та депутатство - не поєднувані. Вирішив не чекати. Нехай наступник заходить у раду й уже повноцінно працює. А я як працював для черкащан, так і працюватиму далі. Незалежно від депутатства,- написав Юрій Ткаченко

Таке рішення очільник Черкаської ОДА прийняв напередодні чергової сесії облради, яка відбудеться завтра.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #16 Валентина 19.02.2016 16:14
Цитую Москаль Чарівник:
Цитую Любов Майборода:
Юрію Олеговичу, вітаю! Крок мужній. Політична нестабільність в Україні лякає наших західних союзників і становить загрозу існування держави. Псевдопатріоти і популісти у Верховній Раді змагаються у прояві ненавісті до Президента та Уряду, свідомо спостерігаючи над намаганнями Росії за будь-яку ціну не допустити європейського вибору України. Не відстають від них і частина депутатів облради. Нехай Господь дає Вам сили і терпіння зберігати тверезий розум та виконувати покладені на Вас повноваження.

Ей-ей, Люба Владіміровна, не так глибоко! Ви всьо попутали, це не Сергій Борисович!

Та Люба ж у черзі стоїть щоб стати депутатом. Вже на крок ближче, тому і ............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Дід улибнув! 19.02.2016 15:27
)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Гоша 19.02.2016 14:54
Цитую Лола:
Какой красивый мужчина...

Забирай его лёлик и можешь пропасть с ним на долгие годы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 Лола 19.02.2016 14:49
Какой красивый мужчина...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Гоша 19.02.2016 14:41
Какой ...... тип! Это лица всего кадрового состава нынешней власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 федор принципиальный 19.02.2016 13:14
Цитую дуплик:
Освіта: Ізмаїльський державний педагогічний інститут (1995), учитель початкових класів; Київський інститут банкірів банку «Україна» (1997), економіст.Губернатором Черкащины назначен директор Фермерского рынка и владелец ресторана "Боттичелли" Юрий Ткаченко

До этого разграбил с чер..ой"Золотую подкову",отхрохали на эти деньги в Водяныках дворцы-Межигоье-2.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #10 коммунист 19.02.2016 12:48
Мы всегда говорили, что власть антинародная и проамериканская . Наши братья - россияне и мы единый народ. Хорошо, что и "Свобода" сегодня вместе с нами борется с антинародной властью. Мы победим, враг будет разбит!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Москаль Чарівник 19.02.2016 12:11
Цитую Любов Майборода:
Юрію Олеговичу, вітаю! Крок мужній. Політична нестабільність в Україні лякає наших західних союзників і становить загрозу існування держави. Псевдопатріоти і популісти у Верховній Раді змагаються у прояві ненавісті до Президента та Уряду, свідомо спостерігаючи над намаганнями Росії за будь-яку ціну не допустити європейського вибору України. Не відстають від них і частина депутатів облради. Нехай Господь дає Вам сили і терпіння зберігати тверезий розум та виконувати покладені на Вас повноваження.

Ей-ей, Люба Владіміровна, не так глибоко! Ви всьо попутали, це не Сергій Борисович!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #8 Любов Майборода 19.02.2016 11:38
Юрію Олеговичу, вітаю! Крок мужній. Політична нестабільність в Україні лякає наших західних союзників і становить загрозу існування держави. Псевдопатріоти і популісти у Верховній Раді змагаються у прояві ненавісті до Президента та Уряду, свідомо спостерігаючи над намаганнями Росії за будь-яку ціну не допустити європейського вибору України. Не відстають від них і частина депутатів облради. Нехай Господь дає Вам сили і терпіння зберігати тверезий розум та виконувати покладені на Вас повноваження.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 федор принципиальный 19.02.2016 09:37
Ждем,когда совесть заговорит и сложит свои полномочия,как губер-ведь все дела брательника и свои думаю,что решил.