реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

В Смілі двоє зловмисників намагалися обікрасти місцеве господарство. Їх помітила охорона, яка викликала наряд поліцейських. Крадіїв затримали. Їм загрожує до шести років позбавлення волі.

До Смілянського відділу поліції надійшла інформація від охоронців, що з території господарства двоє невідомих намагалися викрасти конструкції алюмінієвих вікон. Поліцейські, прибувши за вказаною адресою, затримали двох 27 та 36-річного місцевих жителів. Як виявилося, охоронці помітили двох невідомих на території господарства, зловмисники вибили двері складського приміщення та викрали вказане майно. Зловмисників доправили до відділу поліції для вияснення всіх обставин події. З їх слів стало відомо, що їм необхідні були кошти на випивку. Вважаючи, що об’єкт не під охороною, вирішили його обікрасти.

Як повідомив начальник Смілянського відділу поліції Станіслав Шинкаренко за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років, інформує секрто комунікацій Головного управління Нацполіції в Черкаській області.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Селянин 20.02.2016 02:05
Одна і та ж затерта пісня сектору комунікації: об'єкт крадіжки - металеві вироби, а кошти були потрібні на випивку. А може насправді людям немає за що хліба дітям купити, адже не секрет, що на селі забезпечені лише пенсіонери, які отримують пенсію, а взимку молоді люди зарплати не отримують і виживають як хто може.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100