реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Черкаська міська рада дала дозвіл на реконструкцію та проведення робіт з благоустрою на території, прилеглій до Центру дитячої та юнацької творчості. Відповідні роботи розпочалися у грудні минулого року та мали завершитися наприкінці січня. Проте довести справу до кінця заважають власники тимчасових споруд, що здійснюють торгівлю на цій території. Так, під час спроби встановлення парканчика по вулиці Гоголя підприємці почали чинити супротив, - інформує "Вікка".

 

«Протистояння навколо кіосків шаурми біля ЦДЮТ триває. Мало того, що вони незаконні, так ще і встановлені з порушенням правила розміщення і паркування. Коли інспектори приїхали на місце скласти протокол, туди підтягнулася група підтримки підприємців. Вони почали перешкоджати роботі, втрутитися довелося правоохоронцям», – розповідає активіст Євген Єзик.

За словами начальника управління інспектування Черкаської міської ради Олександра Давиденка, покінчити з незаконними тимчасовими спорудами у місті не так просто. Потрібно пройти відповідну процедуру. Спочатку свої висновки виконавчому комітету має надати комісія, що займається інвентаризацією тимчасових споруд. Після виконкому остаточне рішення буде за міським головою.

Проте, як зазначає Євген Єзик, рішення міської влади про демонтаж не гарантує того, що тимчасові споруди приберуть. Як правило, власники таких споруд чекають рішення суду, після чого подають апеляцію. Тому активісти пропонують швидший спосіб очищення вулиць міста.

«За участю правоохоронців та у присутності свідків можна пересунути тимчасову споруду на іншу територію, яка перебуває під охороною, щоб не було претензій, що щось зникло. Там вони зберігатимуться до того часу, аж поки їх не заберуть власники», – додає Євген Єзик.

реклама

Коментарі  

 
0 #10 Катерина 29.02.2016 15:24
Цитую Луначарка:
А що будують на території дитячого парку?А чи законно перидав Забелін дозвіл на будівництво?А депутати часом не хочуть перевірити?

:o а яким боком Забєлін до дитячого парку. Чи він директор дирекції парків?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Сапог 28.02.2016 17:23
Цитую Семен:
Что же это за начальник что не может справиться с незаконными рыгаловками? Не может- освободи кресло!!!
Как ставить незаконно так без суда, а убирать через суд?
Маразматические законы!!!

Не далее чем месяц назад пан Бондаренко грозно заявлял, что своей личной машиной поразтаскивает эти лотки с шаурмой. Видать помутнение нашло, забыл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Язон 26.02.2016 10:55
Цитую Семен:
Как ставить незаконно так без суда, а убирать через суд?
Маразматические законы!!!

Законы пишут в киеве дутапеты, которых ты выбирал. А что касается этого конкретного закона - он защищает добропорядочных законопослушных предлпринимател ей о рейдерских наездов завязанного на чиновников криминалитета. Чтобы не было так, что строение, построенное на законных основаниях, со всеми разрешениями, снесут по одной подписи одной кабинетной крысы. А когда после беготни по судам добьёшься справедливости - убытки в сотни тысяч, а то и миллионы - тебе кто возмещать будет? Крыса из своей зарплаты? Или городская община?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Язон 26.02.2016 10:47
Цитую Таки так:
Коли так стоїть питання,то виникає питання зустрічне.На якого дідька черкащани утримують мера,міськраду і виконком? Ропустити їх к бісу,коли вони елементарних справ з благоустрою вирішити не можуть.Залишити один суд.Нехай він все і вирішує.Все ж дешевше буде.

Одного фюрера или ещё какого отца нации один раз назначить и не париться - ещё дешевле... Законность всегда требовала дополнительных затрат. Да и демократия никогда не была дешёвой. Власть - принимает решения. Суд нужен - чтобы ТЫ мог защитить свои права, если чиновник во власти поступает незаконно. Если ты не готов платить за то, чтобы иметь власть, на которую сможешь влиять - тебе и дешёвого фюрера хватит. И суда не надо. Только когда потом его холуи тебя дочиста ограбят, и пригрозят грохнуть, если будешь возмущаться - вспомни сказку Пушкина: Не гонялся бы ты ,поп, за дешевизной!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Луначарка 25.02.2016 22:14
А що будують на території дитячого парку?А чи законно перидав Забелін дозвіл на будівництво?А депутати часом не хочуть перевірити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Степаныч 25.02.2016 18:46
Где появляется Езык, любое дело приобретает оттенок фарса и просто забалтывается.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #4 Animal welfare 25.02.2016 18:40
Давно пора позакрывать эти тошниловки. Именно из-за них, городской дичи уже почти не осталось. Дошло до того, что уже собаку выгуливать страшно выводить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+41 #3 Таки так 25.02.2016 17:51
Коли так стоїть питання,то виникає питання зустрічне.На якого дідька черкащани утримують мера,міськраду і виконком? Ропустити їх к бісу,коли вони елементарних справ з благоустрою вирішити не можуть.Залишити один суд.Нехай він все і вирішує.Все ж дешевше буде.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+34 #2 стабилизец 25.02.2016 17:50
ню, если для чиновников транспортное средство и споруда суть одно и то же, тады проблема действительно трудная, опасная и неразрешимая :lol: простой смертный давно бы уж на штрафмайдане загорал и в штрафах утоп.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+46 #1 Семен 25.02.2016 17:36
Что же это за начальник что не может справиться с незаконными рыгаловками? Не может- освободи кресло!!!
Как ставить незаконно так без суда, а убирать через суд?
Маразматические законы!!!