реклама
B.E.S.T. Bukovel 2026

Інформація про великий загальний ріст тяжких і особливо тяжких злочинів на території області і зменшення рівня їх розкриття надумана. Значний ріст спостерігається лише серед злочинів майнового спрямування, а саме крадіжок та шахрайств. Про це повідомили секторі комунікації Головного управління національної поліції в Черкаській області.

Згідно проведеного аналізу криміногенної обстановки за однаковий період останніх чотирьох років можна спостерігати коливання та постійну зміну кількості скоєних злочинів за різними спрямування як до збільшення так і до зменшення їх показнику. Так, для прикладу, якщо взяти умисні вбивства, то їх в цьому році більше ніж в минулому, проте значно менше ніж в 2013-14 роках. Зменшилась кількість хуліганств та грабежів, проте спостерігається ріст крадіжок та шахрайств. Загальна ж картина по тяжким та особливо тяжким злочинам виглядає наступник чином:

Главк поліції області постійно моніторить та досліджує криміногенну ситуацію, впроваджуючи різні методи та заходи для її покращення. Зокрема зараз здійснюється реалізація спільного з місцевою владою проекту «Безпечне місто», який спрямований саме на профілактику вуличної злочинності, а це крадіжки, грабежі, розбоїв, шахрайства. Одним з аспектів цієї програми передбачено встановлення централізованої системи відеоспостереження в місцях масової концентрації людей, в усіх містах та селах районів області. Окремі камери системи мають здатність ідентифікувати транспортні засоби та громадян.

реклама

Коментарі  

 
-1 #5 Психиатр 02.03.2016 11:50
Цитую Дмитрий:
Все течет, все меняется. Раньше за год 12 совершалось.

Это ты не подумав брякнул :lol: Или просто сон свой рассказал? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #4 RSS 02.03.2016 10:05
Цитую Дмитрий:
Все течет, все меняется. Раньше за год 12 совершалось.

Оце збрехав, так збрехав! Навіть якби тобі 300 років було, ти не зміг би назвать рік, коли стільки "савєршалось" :-x Навіть у совкові часи найактивнішого приховування кримінальної статистики!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 RSS 02.03.2016 10:03
Насправді,цифри за однаковий період чотирьох років майже не змінилися. В очі кидаються лише три позиції: різкий сплеск крадіжок і шахрайств (тобто, злочини, спрямовані на заволодіння грішми і матеріальними цінностями) і так само різкий, але вже спад - кількості хуліганств. "За безкоштовно" дуркувать вже ніхто не хоче.
Як для моменту, поки правоохоронні органи перебували в стагнації, цифри ще й не такі страшні, як могли б бути.
Враховуючи те, що у поліції завершується переформатуванн я, сподіваюся, що картина найближчим часом стане кращою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Небайдужий 29.02.2016 23:26
Реальної профілактики злочинності не існує в принципі, про що красномовно свідчать вище вказані статистичні дані.Навпаки, злочинність має суто хаотичний характер. Поліція на зазначені процеси не впливає.
Із вказаної таблиці вбачається, що розкриття навмисних вбивств в 2016 році становить 75 відсотків, за попередні роки такі показники відсутні.
Що стосується відсотка розкриття. Злочини можуть бути розкриті тільки ті, які скоєні в умовах неочевидності. Якщо, наприклад під час сварки Іван убив Петра і цей факт є очевидним, то ні про яке розкриття такого вбивства мови бути не може. А тому у колонці про кількість навмисних вбивств мають бути відомості і про кількість таких неочевидних злочинів та відповідно і кількість розкритих.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 Дмитрий 29.02.2016 19:45
Все течет, все меняется. Раньше за год 12 совершалось.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100